Steam Hafta Sonu İndirimleri Bugün Sona Eriyor!

Steam'de bu haftaki indirimlerde güzel oyunlar var.

Her hafta sonu oyuncuların yüzünü güldüren Steam bu hafta sonu da birbirinden kaliteli oyunu oyunculara cazip fiyatlar ile sundu.

Hafta sonu indirime giren birbirinden güzel oyunlar saatler sonra eski fiyat etiketlerine sahip olacaklar. İndirimler arasında en dikkat çekici oyunlardan birisi geçtiğimiz yıl yayınlanan Farming Simulator 17 oldu. Oyunculara gerçekçi bir çiftlik hayatı sunan başarılı yapım normalde 70.00 TL olarak satılırken Steam hafta sonu indirimleri kapsamında yüzde 70 indirimle 21.00 TL’ye satılıyordu. Yaklaşık 6 saat sonra oyunun indirimi sona ermiş olacak.

İndirimler arasında bir diğer dikkat çeken oyunda bu yıl yayınlanan Vampyr oldu. Bizleri karanlık ve gizemli bir dünyaya götüren Vampyr’de 1918’li yıllara gidecek ve Dr. Jonathon Reid’i canlandıracağız. Dilersek bir vampir dilersekte insanları kurtarmaya çalışan bir insan olarak oyun içerisinde yerimizi alacağız. Normalde 180.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan başarılı yapım şu sıralar yüzde 33 indirimle 120.60 TL gibi bir fiyat ile satışlarına devam ediyor.

Steam indirimlerinde sadece oyunlar değil DLC paketleri denilen genişleme paketleri de indirimli fiyatlar ile oyunculara sunuluyor.

Tüm indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol