Valve, Steam Deck’in Resmi Tanıtım Videosunu Yayınladı

Valve, sekiz ayın ardından resmi YouTube kanalında yeni bir video yayınladı: Steam Deck Tanıtımı.

Valve, Yotube kanalında Steam Deck için bir tanıtım videosu yayınladı, Valve’nin yakında çıkacak olan el konsolunun özellikleri basit bir şekilde anlatılmış. Tanıtım videosunu haberimizin alt kısmına ekledik. Türkçe alt yazılı şekilde izleyebilirsiniz.

Steam Deck‘i “dünyadaki en güçlü elde taşınabilir bilgisayar” olarak tanıtan Valve, kontroller, aslına uygunluk ve Steam ile entegrasyon hakkında konuştu. Videoda cihaz, “Steam oyunlarınız zaten cihazınızda mevcut, sadece giriş yapın ve oynayın.” şeklinde ifade edildi.

Steam Deck

Yine yayınlanan videoda da bahsedilen, cihazla birlikte verilen depolamayı bir Micro SD kart ile genişletebileceğinizi ve PC’nizden oyun aktarabileceğinizi unutmayın.

Valve ayrıca, Deck‘in bulut kaydetme ve Steam sohbeti gibi alıştığınız özellikler ile elde oyun odaklı yeni bir Steam deneyimi yaşayacağınızdan da bahsetti.

Video, insanları yeni cihaz için rezervasyon yapmaya davet ederek son buldu. Tabii ki bunu 5 dolar karşılığında yapabiliyorsunuz ve Türkiye için bunun mümkün olmadığını da hatırlatalım.

Steam Deck Tanıtım Videosu

Valve’nin Steam Deck‘i bu duyuru tarzı videoyu YouTube kanalında yayınlamak için neden bir ay beklediğinden emin değilim ama biliyorsunuz, Valve’nin garip bir pazarlama stratejisi mevcut.

Ayrıca Valve’in bir YouTube kanalı olduğunu hatırladığını görmek güzel. Bu Steam Deck videosundan önce, kanalda yayınlanan son video, Counter-Strike: Global Offensive’in Operation Broken Fang güncellemesini 3 Aralık 2020’de tanıtmıştı. Ondan önce, 12 Kasım’da yayınlanan bir Half-Life Alyx – yorum güncelleme videosu atılmıştı.

Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol