Steam Ay Takvimi İndirimleri Başladı!

Steam'in Ay Takvimi indirimleri oyunculara sunuldu.

Her yıl çeşitli indirimler ile oyuncuların yüzünü güldüren Steam yine bir indirim haberi ile gündeme bomba gibi düştü.

Şu sıralar Epic Store arasındaki rekabet ile ön plana çıkan Steam yavaş yavaş güç kaybetmeye devam ederken indirimler ile oyunculara hitap etmeye devam ediyor. Dün gece başlayan Steam Ay Takvimi indirimleri kapsamında yine onlarca farklı oyun oldukça cazip fiyat etiketleri ile oyunculara sunulmaya devam ediliyor. 4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında geçerli olan Ay Takvimi indirimleri ile oyuncular dilediği oyunu satın alabilecekler.

Birbirinden ünlü oyunlar şu sıralar oldukça cazip fiyat etiketleri ile satışlara açılırken oyuncuların da yüzü gülmeye başladı. 1 hafta gibi bir süreye sahip olacak olan indirimler kapsamında en ünlü geliştiricilerin en kaliteli oyunları cazip fiyat etiketleri ile oyunculara sunulacak. Her yıl düzenli olarak yapılan indirimler kapsamında oyuncular oynayamadıkları onlarca farklı oyunu uygun fiyat etiketi ile alıp oynama fırsatı elde ediyorlar.

Şuan Steam’de öne çıkan indirimlerden söz edecek olursak suikastçilerin efsanevi oyunu olan Sniper Elit 4 yüzde 80 indirimle 17.80 TL’ye satılmaya devam ediliyor.

İndirimde olan bazı oyunlar şöyle:

Scum – 24.00 TL

Far Cry 5 – 77.25 TL

Life is Strange 2 – 11.99 TL

Nioh: Complete Edition – 38.50 TL

Batman: Arkham Knight – 14.75 TL

Payday 2 – 9.25 TL

İndirimlerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol