Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield Oyuncuları Elden Ring’deki Özelliği İstiyor

Oyuncular Elden Ring'deki PvP desteğini Starfield oyununda istiyor. Çevrimiçi unsurlarla beraber oyuncular burada eğlenebileceğini öne sürüyor.

Bethesda ekibi tarafından oyunculara sunulan ve yıllarca konuşulacak bir içeriği bünyesinde barındıran uzay temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için oyuncular harekete geçti. Bu kapsamda oyuncular soulslike rol yapma oyunu Elden Ring‘deki o meşhur özelliği istediklerini açıkladı.

Oyuncular tarafından uzay temalı Skyrim olarak nitelendirilen Starfield oyununda her bir detay oyuncuları şaşırtıyor. Oyun içerisinde gezegenleri keşfedebiliyor, diğer uzay gemilerini yok edebiliyor ve yok edilmesinin ardından uzay aracının yörüngesinde bulunan en yakın gök cismi üzerinde bir çarpışma alanı bile ortaya çıkıyor. Bu da oyunun ne kadar ince detaylara sahip olduğunu gösteriyor.

Elden Ring’in PvP Mekaniği Starfield’a da İsteniyor

Reddit kullanıcısı MLieBennett, Bethesda’nın RPG’sini oynarken uzay gemisiyle veya bireysel olarak katıldığı savaşların oldukça eğlenceli olduğunu ve birçok detayın karşısına çıktığını aktarıyor. Tek oyunculu olarak atıldığımız oyunda bu deneyimin çevrimiçi olmasına ilişkin yorumlarını dile getiriyor. Bu kısımda PvP desteğinin olmasını savunan MLieBennett, Elden Ring’de yer alan PvP modunun da burada olması gerektiğini belirtiyor.

Starfield

PvP moduyla beraber Starfield’da elbette yapılacaklar neredeyse sınırsız olarak karşımıza çıkıyor. Topluluk mod desteğini de bünyesinde barındıran oyun yıllara meydan okumaya hazırlanıyor ve oyuncular burada çevrimiçi unsurlarla karşılaşmak istiyor. Hatta oyun, piyasaya sürülmeden önce birçok oyuncu oyuna çok oyunculu desteğin gelebileceğini düşündü ve bu konuda büyük umutlar vardı.

Eğer ilerleyen süreçte oyuna oyuna çok oyunculu destek eklenirse No Man’s Sky rotasına veya Fallout 76‘nın izinden gitmesi mantıklı olmayacak. Çünkü bu oyunlar temelde çok oyunculu yapıyla beraber geliştirilmiş durumda. Uzay RPG’si ise bu durumda tam tersi bir noktada. Öte yandan oyun şu anda PC ve Xbox Series X/S‘te mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.