Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield 4 Devasa Şehre Sahip Olacak

Bir tanesi Bethesda'nın yarattığı en büyük ve en karmaşık şehir olmak üzere Starfield'ın 4 ana şehri olacak.

Bethesda’dan Todd Howard, IGN ile geliştiricinin hayranların yıllardır beklediği yeni, epik rol yapma, aksiyon-macera oyunu Starfield hakkında konuştu. Todd Howard, “Net olarak söylüyorum, şimdiye kadarki en iddialı oyunumuz. Önceki oyunlarımız gibi, istediğiniz kişi olup istediğiniz yere gidebileceğiniz ancak bu sefer uzayı keşfedeceğiniz destansı bir rol yapma oyunu.” dedi.

Çoğu Bethesda oyununda olduğu gibi, Starfield dünyası muazzam ve canlı, hayat dolu, hareketli ve oyuncu için farklı görev ve görevlerle dolu şehirler ve yerleşim yerleriyle dolu olacak. Oyundaki başkent New Atlantis çok büyük ve insanlarla, olaylarla, çeşitli ortamlarla ve sayısız başka dinamik şeyle dolu olacak. Bu şehir, Bethesda’nın şimdiye kadar yaptığı en büyük ve en karmaşık şehir olacak.

Starfield Şehirleri Nasıl Olacak?

Starfield

IGN’e konuşan Bethesda’nın yönetmeni ve baş yapımcısı Todd Howard, Starfield’ın dört ana kentinden biri olan New Atlantis’in Skyrim, Fallout veya stüdyonun şimdiye kadar yaptığı herhangi bir oyundan daha büyük olduğunu belirtti. New Atlantis’in Constellation’ın karargahı olduğunu da belirten yapımcı, yeni bir fraksiyonun da sinyalini verdi.

Howard ayrıca 30 ila 40 saat arasında değişen ve ana görevin başlangıç ​​ve bitiş noktalarının çoğunun New Atlantis’te geçtiği bir ana hikayeye değindi. Bethesda son etkinliğinde detaylı bir oynanış videosu yayınladı ve Todd Howard, Starfield oyuncularının oyunun geniş evreninde binden fazla farklı gezegeni ziyaret edebileceklerini söyledi ancak Samanyolu Gökadası’nın olup olmayacağına dair bir netlik yok.

Yine de, oyunun şehirlerinin, buluşacak sayısız karakter ve keşfedilecek yerler ile dinamik yerleşimler olacağı açık. Bethesda, Starfield’ı görsel olarak etkileyici ve grafiksel olarak karmaşık ve oyuncuları seçim, dövüş ve macera dolu çekici bir hikayeye dahil eden bir oyun yapmak için çok bariz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.