The Stardew Valley Kupası 2021 Şampiyonları

Stardew Valley'in e-spor arenasındaki ilk kupası sahiplerini buldu.

Bir çoğunuzun haberi olmayabilir ancak Stardew Valley’de artık E-Spor arenasında. Uykuya dalmadan önce son ve hayati bir görevi tamamlama çabasına aşina olan herkes, soğuk bir çiftlik oyunu gibi görünse de Stardew Valley’in oldukça sert bir oyun olacağını bilir, ki TSV Cup’ı da bunu doğrular nitelikteydi.

stardew valley 2

Stardew Valley Turnuvası İçin 2 Ay Önceden Görevler Dağıtıldı

4 Eylül’de dört takım 40.000 doların üzerinde ödül havuzu için yarıştı. Her birine bir kooperatif haritasında bir plaj çiftliği verildi ve 100’den fazla listeden yapabildikleri kadar çok görevi tamamlamaları için üç saat verildi. Zorluklar, Stardew’in yaratıcısı Eric Barone ile birlikte TSV Cup’ı yorumlayan Unsurpassable Z tarafından tasarlandı. (Barone aynı zamanda para ödülünün de bağışçısı)

Görevler Pam’e beş puan karşılığında soğuk bir bira vermek gibi kolay şeylerden, Kafatası Mağarası’nda 25 puan için 100. Seviyeye çıkmak gibi daha zor görevlere kadar uzanıyordu. Takımların bir plan yapmak için rekabet etmeden önce iki haftası olmasına rağmen, onları bu plandan uzaklaştırmak için her yarım saatte bir 50 puanlık bonus bir meydan okuma atıldı.

stardew valley

Stardew Valley kupası’nı Sandy’s Candies kazandı. TheHaboo, BrandiganBTW, lilsimsie ve Fuzzireno’dan oluşan ekip, son dakika puan bankacılığı stratejisiyle 597 puanla ikinci sırada yer alan Pierree’s CCherry’yi 66 puanla geride bıraktı. Kazanan takım 28.000 dolar, ikincili takım 10.000 dolar, üçüncü takım 4.000 dolar ve dördüncü takım ise 1.600 dolar olmak üzere dağıtıldı.

Stardew Valley’in Steam sayfası için Buraya tıklayabilirsiniz.

Turnuva tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol