Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stardew Valley Benzeri Pixelshire Duyuruldu

Pixelshire, Animal Crossing ve Stardew Valley gibi rahatlatıcı oyunlardan en sevdiğimiz tüm özellikleri bir araya getiren bir çiftçilik simülasyonu olacak.

Pixelshire, biz Stardew Valley hayranlarının bağımlısı olduğu RPG oyunlarından birisi olacak. Oyun, büyüleyici piksel sanat tarzından gelişmiş çiftlik kurma mekaniklerine kadar en sevdiğimiz özellikleri bir araya getiriyor. Bağımsız geliştirici Kappa Bits, oyunun duyuru fragmanıyla birlikte sunacağı özellikleri de detaylandırdı.

Stardew Valley gibi oyunların listesi git gide artıyor ancak Pixelshire, ilginç RPG öncülünü oluşturmak için çeşitli oyun özelliklerini birleştirdiği için türe eşi benzeri olmayan bazı yenilikler getiriyor. Kasabanızı ve çiftliğinizi her zamanki gibi geliştirmeniz gerekse de, ustalaşmak ve bir maceraya atılmak için çeşitli ticaretler arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Pixelshire Neler Vaat Ediyor?

Pixelshire

Pixelshire, bira üretiminden madenciliğe kadar üstlenilecek çok çeşitli işler sunuyor. Gezintileriniz arasında şehrinizi dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor ve evinizi dekore edebiliyorsunuz. Araziyi istediğiniz gibi şekillendirebiliyor, olmasını istediğiniz yerde göletler koyabiliyor ve yol boyunca yeni vatandaşlar toplayabiliyorsunuz.

Bana göre bu oyun, her şeyi özelleştirebilmeniz anlamında daha yetişkinlere yönelik bir Animal Crossing gibi geliyor ama aynı zamanda Stardew Valley’deki gibi birçok basit mekaniğe de ev sahipliği yapıyor. Oyunun henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl 2023’te bir erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Animal Crossing veya Stardew Valley’den farklı olarak Kappa Bits’in kooperatif veya çok oyunculu işlevsellik getirme planı olmadığının altını çizelim. Bu arada oyunu, Steam‘den istek listenize ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.