Starbeard Başlangıç Rehberi, Taktikleri

Starbeard isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Android ve iOS’ta mevcut olan geleneksel üçlü eşleştirme tarzı bulmaca oyunları çok biliyorsunuz. Bu yüzden farklı bir şeyler oynamak daha iyidir. Starbeard, hepimizin aşina olduğu bir oyun ama onu yepyeni bir yöne götüren oyunlardan biridir. Bu oyunda onları parçalara ayırmak için üç renkli simgeyi bir araya getireceksiniz, ancak aynı zamanda canavarları yenmek, yollar açmak, para toplamak ve hatta bossları yenmek için strateji kullanacaksınız. Burada geleneksel üçlü eşleştirme oyunlarınızdan çok daha fazla çeşitlilik var ve iyi olduğunuz sürece sizi saatlerce bağlı tutabilir.

Starbeard Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı taktikler ve ipuçları öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda zor durumlarda neler yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Starbeard baslangic rehberi 2

Starbeard Başlangıç Rehberi, Taktikleri

Yani bu oyunda alışık olabileceğinden daha fazla strateji var. Birincil hedefiniz simgeleri temizlemek olabilir, ancak aynı zamanda düşmanları ve bossları yenmeyi de içerebilir, bu da işleri daha karmaşık hale getirir. Bunun da ötesinde, herhangi bir sütundaki simgeleri yalnızca alt satırdan taşıyabilirsiniz, yani simgeler yığılır ve bunları hareket ettirmek ilk göründüğü kadar esnek değildir. Neyse ki, karakterinizin bazı şeyleri hareket ettirmek ve işleri biraz daha kolaylaştırmak için kullanılabilecek özel yetenekleri var.

Yetenekler

Karakterinizin yetenekleri var ve temel yetenekler düşmanları veya simgeleri itebilmek ve arkalarında ne varsa onları çevirebilmektir. Bu, simgeleri veya düşmanları temizlemek için şık konumlara itmenize yardımcı olabilir. Sıranızdaki belirli bir türdeki tüm simgeleri temizlemek gibi, zamanla kendi ekstra yeteneklerinizi de seçebileceksiniz. Daha da önemlisi, düşmanlara zarar verecek olan saldırı yetenekleridir. Çevredeki tüm alanlara saldırmak ve tek bir alana saldırmak temeldir. Bunu öncelikle düşmanları parçalamak için kullanın, ancak gerekirse simgelerden kurtulmak için kullanabilirsiniz. Her yeteneği kullanmak için belirli bir türdeki simgeleri birden çok kez temizlemeniz gerekir.

Düşman

Düşmanlar genellikle hareketsiz kalacak, ancak yakında daha sağlıklı, etrafta dolaşan yaratıklarla ve sonunda bosslar ile karşılaşacaksınız. Neyse ki, tıpkı standart simgeler gibi hepsini sıraya koyarsanız düşmanlar da öldürülebilir. Onları doğrudan hareket ettiremeyeceğiniz için, onları ihtiyacınız olan yere ulaştırmak için hareketlerine ve itme becerilerinize güvenmeniz gerekecek. Yine de, genellikle yeteneklerinizi hasar vermek ve onları doğrudan öldürmek için kullanacaksınız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol