Star Wars The Old Republic Modernize Edilecek

Star Wars The Old Republic Legacy Of the Sith'in geliştirilmesi, "oyunun birçok yönünü modernize etmeye" odaklanacak.

Star Wars The Old Republic‘in 10. yıl dönümünü kutlamak için MMO, bir karakter yaratma yenilemesi alacak. The Old Republic’in baş yapımcısı Keith Kanneg, dün (20 Aralık) paylaşılan yeni bir blog yazısında, oyuncuların oyundan ne bekleyebileceklerinin bir ön izlemesini yaparken, hayranlara 10 yıldır MMO’ya bağlı kaldıkları için teşekkür etti.

Kanneg, “Bu noktaya kadar olan harika yolculuğumuz, birçoğunuzun bizimle birlikte götürdüğü bir yolculuk ve tüm bu yıllara dayanan Star Wars maceralarını hepinizle paylaşmaktan onur duyuyoruz” dedi. Baş yapımcı ayrıca, birkaç oyun içi satış, Apex Legends’ta özel bir Star Wars silah tılsımı ve daha fazlası dahil olmak üzere, şu andan 2022’nin ocak ayına kadar kadar The Old Republic’te yürütülen çeşitli etkinlikleri paylaşmaya devam etti.

Star Wars The Old Republic’in Genişleme Paketi Ertelendi

Star Wars The Old Republic

Star Wars The Old Republic Legacy Of the Sith genişlemesinin piyasaya sürülmesinin ardından, BioWare’in 2022 için planladığı çeşitli güncellemeler var, burada oyuncular; Darth Nul’un gizemlerini çözmeye, Mandalor klanları arasında patlayan iç savaşa katılmaya ve Darth Malgus’un gerçek amacını keşfetmeye devam edecek.

Legacy Of the Sith ile Kanneg ayrıca, geliştirmenin büyük bir bölümünün “oyunun birçok yönünü modernize etmeye” odaklandığını ve yenilenmiş bir karakter yaratma, yeni karakter sayfası, Outfitter’da teçhizatlar ve silahlar gibi yeni özelliklerin tanıtılması ve genişletilmesi dahil olduğunu belirtti. Savaş Stilleri aracılığıyla sunulan oyun seçenekleri de genişletilecek.

Star Wars: The Old Republic 14 Aralık’ta vizyona girecekti ancak yakın zamanda 15 Şubat 2022’ye ertelendi.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol