Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Hunters Ertelendi

Zynga'nın yakında çıkacak olan Star Wars oyunu Star Wars Hunters 2023 yılına ertelendi.

Star Wars Hunters, 2021’de bir Nintendo Direct sırasında ortaya çıkmasından bu yana devam eden bir çalışma. Rekabetçi bir arena oyunu olarak duyurulan bu yapım, Star Wars oyunlarının oynanış döngüsüne farklı bir bakış açısı getirmek üzere geliştirildi. Oyun, bu yıl içinde piyasaya sürülmeyi hedefliyordu ancak geliştirici Zynga, çıkış tarihinin gelecek yıla ertelendiğini duyurdu.

Star Wars Hunters, Android, iOS ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek, oynaması ücretsiz, rekabetçi bir arena oyunu olacak. Üç farklı modda, sekiz oyuncuya kadar, Star Wars hayranlarının tanımaya başladığı ve League of Legends veya Paladins gibi oyunlara benzer bir oyun döngüsünde sevdiği çeşitli farklı sınıfları ve yetenekleri kullanarak üstünlük için savaşacak.

Star Wars Hunters 2023’te Çıkış Yapacak

Star Wars Hunters

Erteleme duyurusu doğrudan Zynga’nın resmi Twitter hesabından geldi. Duyuruda Zynga, “gelecek yıllarda eğlendirecek rekabetçi bir savaş arenası oyunu” yaratma arzusunun altını çizdi. Ertelemenin aynı zamanda “yüksek beklentileri karşılama” ve “oyuncuların Arena’da mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlama” arzusundan da kaynaklandığı açıklandı.

Ertelemeler sektörde giderek yaygınlaştı ve bu duyuru orta halli bir tepkiyle karşılandı. Habere öncülük eden Zynga, karakter yeteneği görüntülerinin yanı sıra bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen oyunun durumu hakkında paylaşacak çok az bilgi ile sosyal platformlarda oldukça sessiz kaldı.

Bazı hayranlar iletişimdeki güncellemeyi takdir ederken, diğerleri oyunun belirli bölgelerde oynanabileceğini ancak sadece çok önemsenen büyük pazara sahip ülkeler dışındaki bölgeler için bir erteleme alacağına dikkat çekti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.