Star Wars Eclipse Çıkış Tarihine Neredeyse Birkaç Yıl Var

The Game Awards'ta tanıtılan Star Wars Eclipse'in çıkış tarihine birkaç yıl olabileceği iddia edildi.

Geçtiğimiz hafta tanıtımı olan Star Wars Eclipse hakkında yeni iddia geldi. Gündemde olan söylenti, bu hafta sonunda Twitter’da paylaşım yapan Tom Henderson’dan geldi. 

Henderson, Star Wars Eclipse’in geliştirildiği Paris’teki Quantic Dream stüdyosunun oyun için geliştiriciler bulmakta zorlandığını ve projenin muhtemelen üç ila dört yıl sonra piyasaya çıkabileceğini iddia ediyor. İddialarını buraya tıklayarak tweet dizisini görebilirsiniz.

Star Wars Eclipse Muhtemelen 3-4 Yıl Sonra Çıkacak

Star Wars Eclipse

Star Wars Eclipse geçen hafta Los Angeles’taki The Game Awards 2021 etkinliğinde duyuruldu. Star Wars evreninin Yüksek Cumhuriyet döneminde yer alan, öncelikle Quantic Dream tarafından yönetilen yeni oyun, geçmiş anlatılarına kıyasla daha çok aksiyon dolu bir maceradır. Heavy Rain ve Detroit: Becom Human gibi oyunlar diyebiliriz. 

Bu, Eclipse’de ağır anlatı unsurları olmayacağı anlamına gelmiyor çünkü Quantic Dream, yeni oyun boyunca hikayenin nasıl gelişeceğini etkileyen seçenekler olacağını doğruladı. Oyun geçtiğimiz hafta açıklandığında gelen fragman oyunun geliştirmenin ilk aşamalarında olduğunu açıkça ortaya koydu. Bunu ve Quantic Dream’in Eclipse ile Henderson’ın belirttiği gibi yeni bir projeye başlanmış gerçeği göz önüne alındığında oyunu oynamamız için uzun bir zaman geçebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol