Star Citizen

MMOACTION
Takip Et
1

İncelenmemiş

8.5

Kullanıcı

Star Citizen 315 Güncellemesi ile Her Şey Sıfırlanacak!

Star Citizen 3.15 Güncellemesi ile oyundaki her şey silinecek. Oyuncular şimdiye kadar oyunda kazandıkları her şeyi kaybedecek.

Star Citizen 315 güncellemesi duyuruldu ve güncellemenin yayınlanmasıyla oyundaki her şeyin tamamen silineceğini açıklandı. Oyuncular tüm eşyalarını, cüzdanlarındaki tüm sanal para birimiyle ve kazanılan itibarlarını kaybedecek. Bu silme işlemi, oyundaki ögelerin ve envanterin nasıl çalıştığının tamamen elden geçirilmesi için gerekli olacak.

Star Citizen 315

Star Citizen 315 ile Her Şey Silinecek

Cloud Imperium Games, 3.8.2 güncellemesinden bu yana teknik nedenlerle periyodik silme ihtiyacını duyurduğu için bu, oyuncular için özel bir sürpriz değil. Son silme bir buçuk yıl önce gerçekleşmişti. Yaklaşan oyun, bazı oyuncular için, özellikle de pahalı uzay gemileri satın almak için sanal para birimi harcayanlar için acı verici bir deneyim olacak.

İkincisinin bir örneği, yeni satın aldığı Carrack’ı hakkında övünen belirli bir Reddit kullanıcısı. Oyuncu, Star Citizen’deki para birimi olan 26 milyon aUEC’nin üzerinde bir fiyata satın aldı.

Gerçek parayla ödemeyi göze alamazdı, çünkü bu geminin oyun mağazasındaki maliyeti 738 dolardı. Karşılaştırıldığında, madencilik yoluyla 100.000 aUEC kazanmak bir buçuk saat sürüyordu. Beş gün boyunca günde üç saat madencilik yapmak size bir milyon kazandıracak. Şimdi 26 milyonu elde etmenin ne kadar zaman aldığını görebilirsiniz.

Diğerleri oyuncuya silme sırasında gemisini nasıl olsa kaybedeceğini söyleyince şu yanıtı verdi:

“Silme işleminden sonra yapacak bir şeyim olacak, lol”

Silme işlemi, Roberts Space Industries mağazasından satın alınan ürünleri veya hesaplara atanan ödülleri içermeyecek. Star Citizen 315 güncellemesinin yayınlanması için belirli bir tarih açıklanmadı.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol