Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Citizen 2 Hafta Ücretsiz Oynanabilecek

Star Citizen, Kasım ayının sonlarında ücretsiz olarak oynanabilecek ve yeni oyunculara uzay simülasyonunu deneme şansı verilecek.

Gelmiş geçmiş en pahalı oyun olmaya aday olan Star Citizen, simülasyon oyununun içerisindeki en büyük uzay gemisi gösterisi olan IAE 2953’ü kutlamak için iki hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Dolayısıyla, oyunu denemek istiyorsanız ancak denemeden oyuna para vermek istemiyorsanız, oyunu denemenin tam zamanı. IAE ayrıca 1.000’den fazla uzay gemisini ve aracı ücretsiz olarak test etmenize olanak tanıyacak.

Intergalactic Aerospace Expo 2953 (IAE), oyunun içerisindeki “en büyük gemi gösterisi” ve bu yıl da düzenlenecek olan bu etkinlik ile oyunu sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak denenebilecek. Ayrıca bu devasa çevrimiçi oyununun yüksek prodüksiyonlu tek oyunculu deneyimi olan Squadron 42‘nin de oynanış görüntüleri yayımlandı ve oyunun çıkışına yakın olduğunun müjdesi verildi.

Star Citizen, 17 Kasım İtibarıyla Ücretsiz Olacak

Star Citizen 2 Hafta Ücretsiz Oynanabilecek

Star Citizen’ın geliştirme maliyeti Cyberpunk 2077, GTA 5 ve RDR 2’nin toplam geliştirme maliyetini aştı. Oyun, duyurulduğu günden itibaren bugüne kadar 4,8 milyon oyuncu tarafından 622 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardı. Kimilerine göre dolandırıcılık olan bu yapım, kimilerine göre de gelmiş geçmiş en büyük oyun.

Star Citizen’ı denemek istiyorsanız ücretsiz deneme fırsatı 17 Kasım Cuma’dan 30 Kasım Perşembe’ye kadar sürecek. Deneme süresi bittikten sonra, bir gemi paketi alarak oyuna giriş yapmaya devam edebilirsiniz. Oyundaki en ucuz paketin 45 Dolar fiyat etiketiyle satıldığını ve bu fiyatların binlerce dolara kadar çıkabildiğini de belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.