Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

STALKER Serisi Steam’de Yüzde 75 İndirime Girdi

Ukrayna merkezli GSC Game World tarafından geliştirilen STALKER serisi, Steam'de yüzde 75 varan indirime girdi. Kıyamet sonrası hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, bu kampanyayı sakın kaçırmayın!

Post apokaliptik bilim kurgusunun atmosferini çok etkileyici bir şekilde hissettirmeyi başaran STALKER, en iyi kıyamet sonrası oyun serilerinden biri olarak öne çıkıyor. İlk olarak 2007 yılında Shadow of Chernobly ile oyun sahnesine çıkan ikonik evren, yıllar içinde hayran kitlesini önemli oranda artırdı. Son STALKER oyunu olan Call of Pripyat’ın piyasaya sürülmesinden bu yana 12 yıl geçti.

Bu derin sessizlik, gelecek yılın sonunda yayınlanması planlanan Heart of Chornobyl ile son bulacak. Kiev merkezli geliştirici GSC World Game, Rusya’nın işgal girişimi nedeniyle geliştirme sürecine birçok kez ara vermek durumunda kaldı. Ofisini başka bir ülkeye taşıyan stüdyo, birçok çalışanını savaşa gönderdi. Eğer daha önce STALKER evrenine giriş yapmadıysanız, kısa süreliğine geçerli olan Steam indirimi harika bir fırsat olabilir.

STALKER Serisindeki İndirim 12 Aralık’ta Bitecek

stalker serisi steam indirim

Serideki her üç oyunda da yüzde 75 oranında indirim mevcut. Shadow of Chernobly ve Call of Pripyat, 190 liradan 47,50 liraya düşerken, 2008’de çıkan Clear Sky, 105 lira yerine 26,25 liraya satılıyor. Bu üç oyunu içeren STALKER Bundle paketi ise yüzde 70 indirimle 340 lira yerine 102 liradan alıcı buluyor. Ek olarak, serinin son oyunu Heart of Chornobyl için ön sipariş de verebilirsiniz.

Aralık 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan yapım, 345 liradan listeleniyor, ancak bu fiyatın yeni yılda artmasını bekliyoruz. Daha önce de belirttiğim gibi oyun başlangıçta çok daha erken çıkacaktı, ancak Ukrayna Rusya savaşı yayın penceresinin sarkmasına yol açtı. STALKER serisindeki Steam indirimi 12 Aralık TSİ 21:00‘a kadar sürecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.