Square Enix, Final Fantasy XVI’yı Duyurdu

Square Enix dün yapılan PlayStation 5 etkinliğinde Final Fantasy XVI oyununu duyurdu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Square Enix uzun zamandır beklenen yeni Final Fantasy oyununu dün yapılan PlayStation 5 Showcase etkinliğinde duyurdu. Ayrıca oyunun yayıncısı olan Square Enix, Final Fantasy XVI için bir de fragman yayınladı.

Daha önceki oyunlara bakıldığında Final Fantasy XVI, Final Fantasy ile Kingdom Come: Deliverance oyununun bir karşımı gibi duruyor. Farklı ortamlarda oyunun hikayesinin geçmesine alışığız ancak bence böyle bir hava veriyor. Oyunda bulunan orta çağ teması aklıma Kingdom Come: Deliverance oyununu getirdiği için ikisinin bir karışımı olarak görüyorum. Anime vari karakterler ve orta çağ teması birçok oyuncunun ilgisini çekecek gibi duruyor.

Oyun PlayStation 5 etkinliğinde duyurulduğundan beri oyuncuların en çok merak ettiği şeylerden biri de oyunun çıkış tarihi elbette, ancak Square Enix oyunun çıkış tarihiyle ilgili henüz bir bilgi vermedi. Square Enix ilerleyen dönemlerde büyük ihtimalle yapacağı basın bülteni yayını ile oyunun tarihini ve sistem gereksinimlerini de duyuracaktır. Tabi oyun PC’ye çıkış yapar mı orası meçhul. Oyun için yayınlanmış olan fragmanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol