Spyro Trilogy PC’ye Seneye Gelecek

Spyro Trilogy PC için de çıkış yapacak.

Kotaku yayınladığı yeni haberle Spyro Trilogy üçlemesinin önümüzdeki sene, yani 2019 yılında PC platformu için çıkış yapacağını duyurdu. Kotaku’ya göre Spyro the Dragon Trilogy Remaster adlı oyun şu anda geliştiriliyor ve Mart 2018 tarihinde Sony’nin konsolu PS4 için duyurulacak. Buna rağmen oyun sadece belli bir süre için PS4’e özel kalacak ve ardından başta PC olmak üzere diğer platformlara da gelecek.

Ünlü internet sitesinin bilgi aldığı kaynaklara göre bu yeni Spyro the Dragon Trilogy oyununda yeni elementler, ışıklandırmalar, animasyonlar ve sinematikler yer alacak. Aynı zamanda klasik yapımın müzik albümü de baştan düzenlenecek ve yeni eklemeler olacak.

Crash oyununun yanı sıra Spyro’nun da PC’ye gelmesi muhtemelen oyuncuları epey sevindirecek. Daha önce Activision bu yılın sonunda bilgisayarlar için Crash Bandicoot N. Same  Trilogy’i de çıkaracağını açıklamıştı. Dolayısıyla bu sene bolca klasik oyun göreceğiz.

Bakalım Activision önce Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için mi, yoksa Spyro the Dragon Trilogy için mi net bir çıkış tarihi duyuracak? Bekleyip göreceğiz!

1 Yorum

  1. harika haber

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>