Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Splitgate Epic Games Sürümü İptal Edildi

Splitgate'in geliştirilmesinin sona ermesiyle geliştirici 1047 Games, planlanan bir Epic Games Store sürümünün de rafa kaldırıldığını doğruladı.

Splitgate‘in “Halo ile Portal” önermesi kesinlikle büyük ilgiyle karşılandı ve büyük başarılara imza attı. Ne yazık ki popülaritesine rağmen, geliştirici 1047 Games yeni oyununa odaklanmak için oynaması ücretsiz oyunu ile ilgili planlarını kısa kesmek durumunda kaldı.

Geliştirme sürecinin durmasının ardından bir haber daha geldi. Uzun bir SSS’de cevaplanan sorular arasında, oyun için planlanan bir Epic Games Store sürümünün iptal edildiği de onaylandı. Benzer şekilde, oyunu daha fazla platformda yayınlama planı da yok. Sevilen nişancı oyunu Steam, PlayStation ve Xbox’a özel kalacak.

Splitgate 15 Eylül’de Tam Sürüm Olacak

Splitgate

Geliştirici ekip, Splitgate’in hala çevrimiçi olarak indirilip oynanabileceğini ve “öngörülebilir gelecek için” küçük güncellemeler ve hata düzeltmeleri almaya devam edeceğini garanti etti. Oyun ayrıca 15 Eylül’de nihayet beta sürümünden çıkacak ve mevcut Beta Sezon 2 Battle Pass ile birlikte çabalamaları için sınırsız şekilde sürecek bir Battle Pass’i,de oyuna ekleyecek.

Oyunun gelişim sürecinin durmasına dönersek, geliştirici özellikle geliştiricilerin ilk oyunuyla “özel bir şeyleri olduğuna” inandıkları için zor bir karar olduğunu belirtti. Ne yazık ki gerçek şu ki, stüdyo Splitgate için yeni içerik oluşturmaya ve istikrarlı bir oyuncu tabanını korumaya çalışırken gelecekteki projeleri geliştirememeye başladı.

Bu nedenle, topluluk için yapabileceği en iyi şey, onlara halefi ile başarmayı umduğu Splitgate’ten daha büyük bir kitleye hitap edecek bir oyun vermek olduğunu belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.