Splinter Cell Mobil Platforma Geri Dönüyor!

Efsanevi oyun Splinter Cell yeniden karşımıza çıkacak.

Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin mobil platform oyunu olan Splinter Cell yıllar önce karşımıza çıkmış ve mobil oyun sektöründe adeta akıllara kazınmıştı. Yeni gelen bilgilere göre başarılı yapım yeniden mobil dünyaya gelecekmiş.

Ubisoft’un en başarılı oyun serilerinden birisi olan Splinter Cell karşımıza Sam Fisher adında bir karakter çıkarmış ve bu karakter ile aksiyon dolu savaşlara katılmamıza fırsat tanımıştı. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen Sam Fisher uzun bir aradan sonra yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bugün gelen bilgilere göre Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin unutulmaz oyunu Splinter Cell yeniden mobil platforma gelecekmiş.

Yıllardır beklenen oyun olan Splinter Cell uzun yıllar sonra yeniden gündeme geldi. PC Games N’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Ubisoft, Sam Fister’ı yeniden mobil oyun dünyasına döneceğini açıklamış. E3 2019 öncesinde bir konferans yapan Ubisoft, bu konferansta Splinter Cell’in yenilenmiş bir şekilde yeniden mobil dünyaya geleceğinden söz edilmiş.

Oyuncular Sam Fisher’ın yeni oyunu ile PvP çatışmalarına katılabilecek ve benzersiz aksiyon sahneleri ile karşılaşacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol