Spintires: MudRunner’ın Ridge DLC’si Bugün Yayınlanacak!

Spintires: MudRunner yeni paketine bugün kavuşacak.

Saber Interactive tarafından geliştirilen ve oyunculara gerçekçi bir kamyon sürme deneyimi sunan Spintires: MudRunner, bugün ücretsiz bir DLC alacak.

Oyunculara en gerçekçi kamyon simülatörlerinden birini sunan Spintires: MudRunner, zorluklarla dolu yol şartlarında oyunculara ne kadar iyi bir şoför olduklarını ispatlama fırsatı veriyor. Tek oyunculu ve eşli oyunculu olarak oynanabilen yapım, yeni alacağı ücretsiz DLC ile birlikte oyunculara yeni araç modelleri de sunuyor. Onlarca farklı aracın yer aldığı yapımda, bazen kamyonlara kütükler yükleyecek, bazen bataklıklardan kamyon çekecek ve çok sayıda zorluklarla karşılaşacağız.

Oyun içerisinde bulunan ağır ve hafif iş makineleri ile dağlık arazilerde dolaşabilecek ve bizden istenilen görevleri yerine getirebilmek için mücadele edebileceğiz. Sürükleyici yapısı ile alışılmışın dışında bir deneyim sunan Spintires: MudRunner, Steam’de bilgisayar oyuncularına 108.00 TL olarak sunuluyor. 17 Mayıs’ta duyurulan Ridge isimli ücretsiz DLC herhangi bir problemle karşılaşılmadığı takdirde bugün içerisinde oyunculara sunulacak. Oyuna farklılık katacak olan ücretsiz genişleme paketi, oyuncuların beklentisini de karşılamaya çalışacak.

Oyunun DLC duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol