Spider-Man: No Way Home İlk Görsel Geldi!

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni filmi olan Spider-Man filmi Spider-Man No Way Home'dan yeni resmi görselleri paylaşıldı. Afiş tam olarak net olamsa da filmin ana düşmanlarından ufak bilgiler gözlerden kaçmadı.

Spider-Man: No Way Home Sinemaseverler tarafından bu yıl en çok beklenen filminin ilk görseli resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Paylaşılan postere bakacak olursak görselin ortasında Spider-Man ve etrafında da filmin ana düşmanlarını görüyoruz. Sağ üst tarafa baktığımızda ise daha önce paylaşılan fragmanda bombası görülen Green Goblin olduğu belli oluyor. Dikkat çeken bomba biraz uzakta olsa da ilk Spider-Man filmlerindeki Green Goblin olduğu rahatlıkla anlaşılıyor. Posterin kalan kısımlarına bakacak olduğumuzda Sandman‘e ve Electro‘ya bir gönderme olduğu gözlerden kaçmadı.

Spider-Man: No Way Home için ilk poster

Daha önce paylaşılan görsellerden birkaçına aşağıdaki galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Spider-Man 3, yani Spider-Man: No Way Home, yayınlanma tarihine gelecek olursak; 17 Aralık 2021. Filmde oynanması beklenen aktörlerin tam listesi ise şöyle: Jamie Foxx, Benedict Cumberbatch, Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. Bu isimlerden Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx ve Alfred Molina resmi olarak dizide oynayacağı onaylandı.

Spider-Man: No Way Home fragmanını izlemek istiyorsanız aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol