Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Space Punks’ın Açık Beta Süreci Duyuruldu

Polonyalı geliştirici Flying Wild Hog'un canlı hizmet nişancı oyunu Space Punks, Epic Games Store'da açık beta sürecine girdi.

Polonyalı stüdyo Flying Wild Hog tarafından geliştirilen Space Punks, yakında piyasaya çıkacak olan bir sonraki canlı hizmete dayalı yağmacı nişancı oyunu. Stüdyo çoğunlukla Shadow Warrior serisinin yeniden başlatılmasıyla tanınıyor ve en son oyunları bu ayın başlarında Shadow Warrior 3 oldu. Karışık eleştiriler alsa da oyunun mekanikerli ve inanılmaz derecede kaotik oynanışı, öne çıkan özelliklerinden bazıları olarak çokça övüldü.

Space Punks, izometrik oynanışa sahip bir kooperatif aksiyon RPG’si olduğu için yayıncı Jagex’ten Borderlands ve Diablo’nun bir melezi olarak tanımlanıyor. Bu benzerlik, bir bilimkurgu kıyamet sonrası ortamının ve abartılı aksiyonun kullanılmasıyla daha da ön plana çıkıyor. Oyun ilk olarak Haziran 2021’de, izometrik oyunun nasıl işleyeceğini gösteren 17 dakikalık kapsamlı bir fragmanla birlikte Borderlands bezeri çizgi roman sanatı stili ve gösterişli silahlarla ortaya çıktı. Bu oyun son birkaç aydır kapalı betadaydı ve oyunun gelişimi devam ederken oyunculara birçok güncelleme verildi. Stüdyo kısa süre önce oyuncuların gelecek ay açık beta testi alacağını duyurdu.

Space Punks: İzometrik ve Çok Oyunculu Bir FPS Oyunu

Space Punks

Space Punks için yakın zamanda IGN aracılığıyla oynanabilir karakterlerin yanı sıra oynanabilirliğin daha fazlasını gösteren bir fragman yüklendi. Fragmanda, oynanabilir karakterlerden biri olan Duke’ün aksiyon içindeki hareketlerini görüyoruz. Av tüfeği, çift tabanca ve hatta katana gibi silahlar, çeşitli parlak ve renkli görsel efektlerle çeşitli karakterler tarafından kullanılabilir olacak.

Space Punks’ın canlı bir hizmet oyunu olması nedeniyle, zamanla büyüdükçe güncellemeler ve içerik alacaktır. Geliştiriciler, oyunun bu yıl içinde konsollara da çıkacağını belirttiler ancak henüz bir çıkış tarihi listelenmemiş. Epic Games Store‘a özel olacak açık beta etkinliğinden önce oyunu denemek isterseniz, 49 TL ödeyerek kapalı betaya da katılabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.