Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony ve Pocketpair’dan Anlaşma: Palworld’ün Animesi Yolda

Sony ve Pocketpair, Palworld'ün gelecekte animeye ya da filme uyarlanmasını sağlayacak bir anlaşmaya imza attı.

Palworld’ün geliştiricisi Pocketpair, Sony Music Entertainment ve anime odaklı yan kuruluşu Aniplex ile birlikte kurulan Palworld Entertainment‘ı duyurdu. Resmi Palworld X hesabından yapılan açıklamaya göre Palworld Entertainment “Palworld’ün çok yönlü küresel gelişimini ve daha da genişlemesini hızlandırmak amacıyla” hayata geçirildi.

Palworld Entertainment web sitesinde, şirketin Palworld için yerel ve uluslararası lisanslamadan sorumlu olduğu ve fikri mülkiyetini genişleteceği belirtiliyor. Pocketpair CEO’su Takuro Mizobe de yeni şirkete liderlik edecek. İlk adım, Aniplex web sitesinde satılacak yeni ürünleri piyasaya sürmek olacak.

Palworld Entertainment Sony Ortaklığında Kuruldu

palworld anime

Öte yandan bu anlaşma Palworld’ün PlayStation konsollarına hemen geleceği anlamına gelmiyor. Bir Palworld topluluk yöneticisi haziran ayında PlayStation’a atıfta bulunan bir paylaşım yapmış, X’te yayımlanan bu gönderi birçok kişi tarafından Palworld’ün PlayStation konsollarına geleceği şeklinde yorumlanmıştı. Oyunun PlayStation 5‘e gelmesi muhtemel olsa da, bu duyurunun veya ortaklığın bir parçası değil.

Peki, Sony ile yapılan anlaşma Palworld’ün bir animeye veya filme uyarlanmasını sağlayabilir mi? Aniplex’in oyunları animeye dönüştürme konusunda bir deneyimi var. Stüdyo geçmişte Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Persona, Fate/Grand Order ve Ace Attorney’e dayanan animeler yaptı. Kim bilir, belki de sıradaki proje bir Palworld uyarlaması olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.