Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sonic Origins Çıkış Yaptı

Yeniden düzenlenen koleksiyonda Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic 3 ve Knuckles ve Sonic CD tek bir pakette sunuldu.

Dört klasik Sonic oyununu toplayan ve yeniden düzenleyen Sega’nın Sonic Origins‘i artık Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için mevcut. Koleksiyonda Hedgehog, Hedgehog 2, klasik birinci oyun, klasik üçüncü oyun ve Knuckles mevcut. İçerisinde beş adet oyun olsa da bu kadar eski yapımların Steam‘de 429 TL‘den listelendiğini de belirtelim.

Görünüşte aynı oyunlar olmasına rağmen, Retro Engine’de yüksek çözünürlükte yeniden düzenlendi. Geniş ekran desteği ve sınırsız yaşam içeren Yıldönümü ve orijinal 4:3 en boy oranı ve sınırlı yaşam ile Klasik sürüm olmak üzere iki ayrı tasarım mevcut. Diğer yeni özellikler arasında, dört oyunu da animasyonlu ara sahnelerle birbirine bağlayan bir Öykü Modu, Boss Rush modu ve ters seviye düzenleri için Ayna Modu da mevcut.

Sonic Origins’e Ek Zorluklar Eklendi

Sonic Origins

Her Sonic Origins oyunu aynı zamanda müzede müzik, sanat eseri, video ve daha fazlasının kilidini açmak için jeton vererek tamamlama zorlukları sunacak. Ayrıca ek zorluklar için DLC, Sonic Spinball gibi diğer Sonic oyunlarından parçalar ve daha fazlası da mevcut. Bunun yanı sıra bahsettiğimiz DLC paketlerinin de ayrı olarak 38 TL’den listelendiğini belirtelim.

Sonic’in başrolde olduğu çoğu oyunda olduğu gibi Sonic Origins yapımlarında da, kahramanımız arkadaşları Tails ve Knuckles ile birlikte dolambaçlı Dr. Ivo “Eggman” Robotnik’in planlarını durdurmalı ve dünyayı ele geçirmesini engellemeliyiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.