Sonic Mania’nın Debug Oyun Moduna Erişildi

Bulunan şifre ile oyunun "debug" moduna girilebilir, kendimize sürekli can verebilir veya harita editörüne giriş yapabiliriz.

15 Ağustos’ta çıkışını gerçekleştiren Sonic Mania, aradan bir gün geçmesine rağmen büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı.

Çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan Sonic, hızlı koşmasıyla bizi kendine hayran bırakmıştı.

Switch, XBox ve PS4 ‘de satışa sunulan Sonic Mania, yeni bölüm dizaynları ve klasik oyun konseptiyle hala ilgiyi üzerine toplayabiliyor.

Geçtiğimiz yıl Sonic ‘in 25 yılını canlı yayında kutlamak isteyen yapımcılar, yayında çıkan sesler ve kesintilerden dolayı Sonic hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı, Sonic Mega ile gönülleri geri fethetmeyi bekleyen yapımcılar oyuncuların kötü yorumlarıyla tekrardan hayal kırıklığına uğradılar. Oyunun bir bölümünde geçen yıl canlı yayında yaşanan seslerin çıktığını keşfederek yapımcılara olan kızgınlıklarını sosyal medya üzerinden dile getirdiler.

Uzun süredir bu oyunun çıkmasını bekleyen Sonic hayranları  PS4 ve XBox ‘ta hala şifreleri keşfedememiş olsalar da Switch ‘de harita editörlerine giriş yapma ve can vermenin hilesini bulmuşlar bile..

PC versiyonun çıkışında sorun yaşanmasıyla birlikte, sadece PS4, Xbox ve Switch ‘de oynanabilen Sonic Mania, 29 Ağustos 2017 Tarihinde de Steam üzerinden sizlerle buluşacak. Yapımcı şirket SEGA  PC versiyonunda çıkan ertelemeden dolayı ön sipariş verenlere Klasik Sonic’i hediye etmişti.

 

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>