SolSeraph Tüm Platformlarda Yayınlandı!

Sega'nın yeni oyunu SolSeraph bugün konsol ve bilgisayar oyuncularına sunuldu.

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan ve bugün tüm platformlarda lansmana çıkan SolSeraph şu sıralar ilgiyle oynanıyor. İnceleme platformları tarafından da mercek altına alınan yapımın fiyat etiketi de yayınlanması ile belli olmuş oldu.

İnsanlık medeniyetini yeniden inşa edeceğimiz yapımda bizleri oldukça zengin bir içerik bekliyor olacak. Günlerdir Steam üzerinde sergilenen ve fiyat etiketi bugün belli olan yapım, 54.00 TL olarak satılmaya devam ederken oyunun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için çıktığı ifade ediliyor.

Şehirler inşa edeceğimiz oyunda canavarların saldırılarından korunmak için silahlar oluşturacak, eski mağaralarda keşfedilmemiş içerikleri bulacak, kayıp şehirleri bulmak için ter dökeceğiz. Tek oyunculu bir hikâye moduna sahip olacak olan oyunda inşa ettiğimiz şehirlerin gelişmesine özen gösterecek, çevreden gelebilecek tüm saldırılara karşı önemli adımlar atacağız.

Ace Team tarafından geliştirilen yapımda oyuncular belirli bir karakteri kontrol ederek fantastik canlılar ile de savaşacaklar. Oldukça hoş görsel efektlere sahip olan yapım, zengin ve benzersiz deneyimi ile oyunculara aksiyon ve stratejiyi birleştirerek sunuyor.

Kaliteli grafiklerin ve zengin bir yapının yer aldığı SolSeraph adlı oyun şuan oynanabilir durumda. Yapım bugün lansmana çıktı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit
  • İşlemci: AMD FX-4350 / Intel® Core™ i3-3210
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon™ R7 260X (2GB VRAM) / NVIDIA® GeForce® GTX 750(2GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol