Solov Games Akademi, Oyun Sektörüne Girmek İsteyenlere Ücretsiz Eğitim Veriyor

Solov Games Akademi oyun sektörüne giriş yapmak isteyen herkese ücretsiz bir şekilde eğitim veriyor. Peki, akademiye alım şartları neler? İşte başvuru süreci ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Her geçen gün daha da büyüyen Türk oyun sektörü, dünyanın önde gelen firmalarını bir anda ülkemizdeki girişimlere çevirdi. Oluşan dev ekonomi ile oyun sektörüne girmek isteyen kişileri çok önemli fırsatlar bekliyor. Solov Games Akademi, kendisini oyun sektöründe geliştirmek isteyen herkese ücretsiz eğitim imkanı sağlıyor.

Akademide; yönetim, yazılım ve görsel gibi dallara ayrılarak görevlendirme yapılıyor. İnternet üzerinde bulunan en iyi derslerin derlemesi yapılarak, Solov Games Akademi üyelerine sunuluyor. Dersler, sıfırdan öğrenecek üyeler için özel olarak seçiliyor.

Solov Games Akademi başvuruları

Performans tamamlandıktan sonra görev aldığı dalda ilerleme kaydeden akademi üyeleri, geliştirilmekte olan Solov Games Akademi projelerinde yer alma şansı yakalıyor. Peki, akademiye nasıl girebilirsiniz?

Akademiye katılmak için hiçbir şart bulunmuyor. Yaş, beceri ve bilgi düzeyi gibi kriterler ile katılımcıları sınırlandırmayan kurum, herkese eşit öğrenim hakkı sunmayı amaçlıyor. Başvuru yapmak için buradaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Sonrasında yapmanız gereken tek şey alımların gerçekleşmesini beklemek olacak.

Solov Games Akademi

Solov Games Akademi başvuruları, 30 Eylül 2021 tarihinde sona erecek. Alımlar ise 1 Ekim – 3 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 4 Ekim’de üyelere iletişim için vermiş oldukları e-posta adresleri üzerinden Kabul/Bilgilendirme maili gönderilecek.

Daha fazla bilgi için solovgamesakademi@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol