Solar Warden İçin Kickstarter Kampanyası Başladı

Solar Warden Kickstarter'da oyuncuların desteğini bekliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Uzay savaşı oyunu Solar Warden için yapımcı firma Polar Zenith tarafından Kickstarter kampanyası başlatıldı. Eski Star Citizen tasarımcısı tarafından geliştirilen Solar Warden, oldukça başarılı bir campaign modu ve gerçek zamanlı strateji elementleri vadediyor.

Solar Warden’da oyuncular doğrudan savaş gemilerine atlayacaklar ve mücadeleye girişecekler. Oyuncular hangi ülkeyi desteklerse onun desteğini de yanına alacak, amaçlarına ulaşırken onlara sermaye, araştırma ve ordu ekipmanları konusunda yardım sağlayabilecek. Aynı zamanda deneysel gemiler, silah sistemleri ve geliştirme teknolojileri de Solar Warden’da yer alacak.

Fizik kanunlarına uygun şekilde tasarlanan ve it dalaşı tarzı dövüşlerin de yer alacağı Solar Warden’da gemilerinizi geliştirebilecek, daha da iyi hâle getirebileceksiniz. Bu gemilere ağır lazerler, ısı güdümlü füzüler, ışın silahları ve çok daha fazlasını takmak mümkün olacak. Yeni teknolojiler araştırdıkça geminiz üzerinde yapabilecekleriniz de artacak.

Solar Warden’ın yapımcı firması Polar Zenith, oyunun çıkışı için toplamda 40 bin dolar sermaye toplamayı hedefliyor. Oyunun Kickstarter kampanyası 29 gün içinde sona erecek ve şimdiden 11 bin dolar topladı bile.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol