Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sniper: Ghost Warrior 3’ten Oynanış Videosu

Çok kısa bir süre sonra piyasaya çıkacak olan Sniper: Ghost Warrior 3'ün Challenge modunda çekilen oynanış videosu paylaşıldı.

Sniper: Ghost Warrior 3 çok kısa bir zaman sonra, 7 Nisan‘da piyasaya çıkmış olacak. Playstation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak olan oyunda çoğu FPS’de olduğu gibi çeşitli modlar bulunacak. Bunlardan biri de Challenge modu olacak. Oyun, çizgisel bir zaman akışına sahip olmayacak ve onun yerine açık dünyanın imkanlarıyla hikaye örgünüzü oluşturmanıza izin verecek. Challenge modunda da açık dünya imkanlarından yararlanacaksınız.

Sniper Ghost Warrior 3 oynanış

CI Games tarafından CryEngine oyun motoru kullanılarak tasarlanan Sniper: Ghost Warrior 3, çok etkileyici bir çevreye ve heyecan yüklü bir atmosfere sahip olacak desek abartmamış oluruz. Oynanış videosunda da göreceğiniz üzere, oyunun açık dünyaya sahip olması çeşitli modlardaki zorluk düzeyine de etki ediyor.

Sağ kalmak ve görevi yerine getirmek için çevrenizin koşullarına karşı tetikte olmalı ve o koşulları lehinize çevirmeyi bilmelisiniz. Tüm modlarda kullanabileceğiniz silahlarınızı ve drone’larınızı özelleştirebileceğinizi ve bu sayede geliştirebileceğinizi de hatırlatalım.

Oyunun yayınlanmış olan oynanış videosu yaklaşık 15 dakika sürüyor. Videoda silahlarınızı ve drone’larınızı stratejik olarak nasıl kullanabileceğiniz anlatılmış. Ayrıca hedeflerin değişen konumlarına bağlı olarak nasıl yeniden strateji geliştirebileceğiniz ve ekipmanlarınızı nasıl daha etkili kullanabileceğinizden de bahsedilmiş. Videoyu aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.