Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snake Pass, Humble Bundle Store’da Ücretsiz Oldu

Platform oyunu Snake Pass ücretsiz oldu.

Sumo Digital tarafından geliştirilen Snake Pass, kısa bir süreliğine Humble Bundle Store‘da ücretsiz olarak veriliyor. 14 Haziran 2020 tarihine kadar Humble Bundle Store’a gidip oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu teklif size fizik tabanlı bulmaca platform oyunu Snake Pass için bir Steam kodu verir.

Snake Pass Humble Bundle Storeda Ücretsiz Oldu 1

Steam’de, Snake Pass çoğunlukla olumlu eleştirilere sahip. Kopyanızı talep etmek kolaydır. Bir Humble Bundle hesabı oluşturmanız (veya bu hesapta oturum açmanız), ardından sadece distribütörün bültenine kaydolmanız gerekir ve evet, oyun sizin olacaktır. Snake Pass’i ücretsiz olarak almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun çünkü bu teklif 14 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Oyuncunun Noodle adlı bir yılan rolünü üstlendiği bir 3D bulmaca platform oyununa gelen Snake Pass, oyuncuların etrafta kayan ve daha fazla ortama yol açmak için seviyelere dağılmış değerli taşlar toplayarak görevler yapar. Oyuncular aslında oyunda hareket etmek için bir yılan gibi hareket etmelidir, bu da dikey olarak hareket etmek veya daha fazla ulaşmak için yılan gövdesi ile yapıları sarmak ve kavramaktır.

Humble Bundle’ın sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Snake Pass – PlayStation Experience Trailer | PS4

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.