Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sledgehammer Games 2.5 Yıl Boyunca CoD: WW2 Araştırması Yapmış

Oyunun geliştirici ekibi her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş olmak için oldukça fazla dirsek çürütmüş.

Call of Duty: WW2′nin geliştirici ekibi Sledgehammer Games ile yavaş yavaş tanışmaya başlıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu ekibin ismini sık sık duyacağımıza hiç şüphemiz yok. Call of Duty serisine sık sık katkıda bulunan ekip, gücünün neredeyse tamamını WW2 için ayırmış durumda.

shg cod

Kısa süre önce peş peşe gelen sızıntıların ardından resmi olarak duyurulan Call of Duty: WW2’nin geliştirici ekibi Sledgehammer Games, bu büyük ilgiyi oldukça içten bir şekilde göğüsleyip oyunun geliştirme sürecine dair paylaşımlar yapmaya da başladı. Resmi Twitter hesapları üzerinden iki farklı video yayınladılar. Stüdyonun kurucularından biri olan Michael Condrey, ekibin iki buçuk senelik bir araştırma süreci gerçekleştirdiğini dile getirdi. Winston Churchill tarafından 2. Dünya Savaşı boyunca kullanılan sığınağına yanında konuşan Michael, artık resmileşen Call of Duty: WW2 logosunun bulunduğu bir t shirt giyiyor.

Call of Duty serisinin en klasik haline dönüyor olmasından ötürü heyecan duyan CoD tutkunlarına ve geliştirici ekibin tamamına teşekkür etmek için kamera karşısına geçen bir diğer isim de stüdyonun öteki kurucusu Glen Schofield oldu. Hem hayranlara hem de ekibe oldukça içten bir teşekkür mesajı paylaşılmış oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.