Slay The Spire 2.0 Güncellemesi Aldı!

Slay the Spire yeni karakterini v2.0 güncellemesi ile oyuncularına sundu.

Kasım 2017’de erken erişim oyunu olarak Steam üzerinde lansmana çıkan Slay the Spire Ocak 2019’da da tam sürüme geçiş yapmıştı. Oyun hem erken erişim sürecinde hem de tam sürüm de oyuncuları tatmin etmeyi başardı.

Kart oyunu olarak bilgisayar platformu oyuncularına sunulan ve şu sıralar yüzde 50 indirimle 40.00 TL yerine 20.00 TL fiyat etiketine sahip olan Slay the Spire yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Oyunculara birbirinden farklı zorluklar sunan yapım yeni güncellemesi ile yeni bir oynanabilir karakteri de oyuna dahil ediyor.

Oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilere göre oyunculara v2.0 güncellemesi sunulmuş. Güncellemenin oyuna getirdiğ en büyük yenilik Watcher isimli karakter olarak duyurulurken, bu güncelleme ile oyun içerisine bazı yeni kalıntılar ve iksirler de eklendi.

Bilindiği üzere oyunun yeni karakteri Wathcer, Eylül 2019’dan bu yana test ediliyordu. Nihayet yeni karakterin test süreci sona erdi ve karakter oyuncuların beğenisine sunuldu. Güncelleme ile oyun üzerinde bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesi ve hata düzeltmeleri de yapıldı.

Son olarak oyun içerisine yeni bir İksir Laboratuvarı eklendi. Oyuncular yeni İksir Laboratuvarı ile iksirlere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol