Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyrim Co Op Mod Bu Hafta Çıkış Yapıyor! (Together Reborn)

Skyrim Together Reborn isimli Co Op modu bu hafta çıkış yapacak ve 5 kişiye kadar eşli oynanışa izin verecek.

Skyrim Co Op Mod Together Reborn bu hafta çıkış yapacak. Skyrim Together Reborn, adından da anlaşılacağı gibi, Bethesda’nın 2011 yapımı efsane RPG oyununu çok oyunculu hale getirecek. Bu modun öncüsü Skyrim Together olarak adlandırılıyordu ancak proje 2019’da rafa kaldırılmıştı.

Önceki Skyrim Co Op mod, SKSE ile ilgili bir anlaşmazlık yaşamıştı. Bu büyük gerilemenin ardından kod tabanı rafa kaldırıldı ve modu geliştirmek için yeni bir ekip kuruldu. Skyrim Together Reborn, 8 Temmuz TSİ 19.00’da ücretsiz olarak yayınlanacak. Ekip, Mayıs ayında Skyrim’de birlikte oynayan beş oyuncuyu gösteren bir video yükledi. Bu sürümde hatalar yoktu ve işlevsel görünüyordu. Bu sürüm aynı zamanda görev senkronizasyonuna sahip!

Skyrim Co Op Mod: Together Reborn

Skyrim Co Op Mod
Skyrim Together Reborn

Bu hafta çıkış yapacak olan 8 Temmuz’daki sürüm, beta yerine tam sürüm olarak çıkış yapacak. Bir Reddit gönderisinde geliştirme ekibi, tek oyunculu bir oyun için çok oyunculu bir mod geliştirme denemelerinden bahsetti ve çalışmaların hatasız ilerlediğini belirtti. Ekibin resmi duruşu, olası uyumluluk sorunları nedeniyle diğer modların kurulmaması gerektiği ancak kullanıcılar geri bildirim yapabilecek.

Bir oyuncunun belirli modları eksikse veya çok fazla modu varsa, sunucu o oyuncuyu atacak ve kullanıcı arayüzünde görüntülenen bir mesaj aracılığıyla oyundan atılan kullanıcı bilgilendirilecek. Bu özellik elbette isteğe bağlı ancak en istikrarlı deneyim için bu özelliği devre dışı bırakmamanızı öneriyoruz. Yani başlangıçta Skyrim Co Op modu tek olarak kullanın.

Skyrim Creation Club modlarının da çalışması garanti edilmedi. Skyrim Together Reborn, Skyrim Anniversary Edition için 8 Temmuz’da çıkacak. Xbox Game Pass üzerinde Skyrim VR ve Skyrim desteklenmeyecek. Bunun yanı sıra mod uyumluluğu olmasa bile Skyrim Co Op mod gerçekten büyük bir adım ve geliştirilmeye devam edeceği çok açık.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.