Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyforge Playstation 4 İçin Erken Erişime Açıldı

Erken erişime satın alabileceğiniz üç farklı paketle açılan oyun, çeşitli avantajlarla geliyor.

Allods Team tarafından geliştirilen ve uluslararası yayıncılığını My.com‘un üstlendiği MMORPG SKyforge, Playstation 4 mağazası üzerinden erken erişime açıldı. Böylece oyunun MMO yokluğu çeken konsol oyuncularına doğru yolculuğu başlamış oldu. Henüz sadece Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularının devrede olduğu belirtildi.

skyforge ps4

Skyforge, 11 Nisan 2017′de tüm Playstation 4 oyuncuları için son sürümüyle mağazadaki yerini alacak. Erken erişim imkanıyla oyuna başlayıp çeşitli avantajlardan yararlanmak isteyen oyuncular içinse üç farklı satın alma opsiyonu bulunuyor.

PS Plus üyeleri için fiyatlar, 11.99, 39.99 ve 55.99 Amerikan doları olarak belirlenmiş. Paketlerin fiyatları arttıkça içerikleri ve başlangıç koşulları da zenginleşiyor.

En ucuz erken erişim paketinde, oyuna PS4 üzerinden erken erişme hakkı, 10.000 Argent ve 7 gün sürecek Premium erişim izni bulunuyor. 39.99 dolarlık pakette, oyuna erken erişim hakkının yanında Berserker sınıfı açık olarak geliyor, 20.000 Argent bulunuyor ve 30 günlük Premium erişim hakkı tanınıyor. 55.99 dolarlık en pahalı pakette ise, erken erişim hakkının yanı sıra Berserker ve Gunner sınıfları açık olarak geliyor, Exclisive Glider hediyesinin yanında 40.000 Argent ve 60 günü kapsayan Premium erişim hakkı bulunuyor.

Teklifleri değerlendirmek isteyenler buraya tıklayarak Playstation mağazasına gidebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.