Skull & Bones 2020’de Lansmana Çıkacak!

Skull & Bones'un çıkış tarihi 2020 olarak belirlendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Birbirinden önemli oyunlarını oyuncular ile buluşturan ve buluşturmaya devam eden Ubisoft, merakla beklenen korsan oyunu olan Skull & Bones’a dair detayları paylaştı. Yapım 2019’da değil 2020’de lansmana çıkacakmış.

blank

Oyunculara korsancılık deneyimi sunacak olan Skull & Bones geçtiğimiz yıldan bu yana Steam’de sergilenmeye devam ediyor. Hem konsol hem de bilgisayar platformunda karşımıza çıkacak olan yapım geçtiğimiz yıldan bu yana merakla bekleniyor. Çıkış tarihi bir türlü duyurulmayan ve merak konusu olan yapımın 2019’da çıkması bekleniyordu. Oyunun çıkış tarihine dair bazı detaylar geldi ve gelmeye de devam ediyor.

Aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Skull & Bones çok oyunculu olarak denizlerde oyuncuları karşı karşıya getirecek. Korsanların dünyasına giriş yapacağımız oyun 2020 yılında lansmana çıkacakmış. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere Ubisoft, Skull & Bones’un 2019 yılında değil 2020 yılında geleceğini doğrulamış.

Korsan temalı bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım, Altchar’ın yapmış olduğu habere göre 11 – 13 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan E3 fuarında da görünmeyecekmiş. Oyunun yapımcısı Karl von der Luhe’ye göre geliştirici ekip oyunun olabildiğince mükemmel olması için çalışmaya devam ediyormuş.

Skull & Bones 2020 yılında lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol