SkateBIRD Başlangıç Rehberi

SkateBIRD isimli oyunda işinize yarayacak bazı temel bilgiler öğreneceksiniz.

SkateBIRD isimli oyunumuz Nintendo’ya özel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor ve yakın zamanda telefonlara da geleceği söyleniyor. SkateBIRD adından da anlaşılacağı gibi mizahi bir oyundur. Kaykay süren bir kuş olarak oynuyorsunuz. Bu kadar küçük bir hayvan olarak, diğer yerlerin yanı sıra bir evde yatak odası da dahil olmak üzere daha küçük yerlerde kayacaksınız. Çoğunlukla, oyun oldukça basittir, ancak Tony Hawk’s Pro Skater veya Skate gibi oyunlara kıyasla biraz farklıdır. Parklarda gezinmeniz için bazı şeyleri bilmek gerekir.

SkateBIRD Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı temel bilgiler ve taktikler öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçebiliriz.

SkateBIRD baslangic rehberi 2

SkateBIRD Başlangıç Rehberi

Rampalara çıkarken ve benzeri durumlarda atlamalarınızın zamanlaması önemlidir. Bu, parkta farklı hareketler yapmak için yeterli hava almanızı sağlayacaktır. Buna alışmanız uzun sürmeyecek, bu yüzden endişelenmeyin. Sonuçta sadece bir ollie. Ancak, diğer kaykay oyunlarında olduğu gibi, iyi bir atlama bazı hareketlere kapı açabilir, ancak oyun, bildiğiniz diğer oyunlardan biraz farklıdır ve bu, SkateBIRD’i benzersiz kılan şeydir. Becerileriniz üzerinde özgürce çalışabilmeniz için her seviyede gerçek bir baskı yoktur. Ollies’inizin zamanlamasını öğrenmek bir başlangıçtır ve oradan mükemmelliğe giden yolda olacaksınız.

Kuşların yapabileceği tek, önemli şey nedir? Bir kuş kaykay üzerinde dolaşıyor diye bu, kanatlarını biraz çırpamayacağı anlamına gelmez. Yani, bu hemen hemen ollies yapmaya geri döner ve bunu yaparken, daha fazla hava almak için düğmeye tekrar dokunabilirsiniz. Bazı sağlam kombinasyonlar çıkarmaya çalışıyorsanız bu çok kullanışlıdır. Bazen bir rampa kullanmanıza bile gerek kalmaz ve çift zıplayarak sorunsuz bir skor elde edebilirsiniz. Çift zıplama yeteneği, bir kaykay oyununda göreceğiniz en eşsiz şeylerden biri ve madem bir kuşsunuz, neden olmasın? Bu yetenekle hareketlerinizi uygulayın ve onunla rahat olmaya başlayın. Bir kez yaptığınızda, puanları kısa sürede artıracaksınız. Bu ekstra hava yığınını kazanabilmek işleri biraz daha kolaylaştırır. Fazladan atlamayı iyi zamanlayın ve fazladan bir numara sıkıştırabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol