Sims 4 Seasons, Tüm Kullanıcılar İçin Ücretsiz Olacak

22 Temmuz'dan önce ücretsiz olarak erişime açılacak.

Sims 4 Seasons takvimi yakında tüm oyuncular için ücretsiz olacak.

Digital Spy tarafından bu hafta başlarında ilk kez bildirildiği üzere EA, 2018’de The Sims 4‘ün Seasons genişlemesinde ilk kez tanıtılan takvim özelliğini herkes için ücretsiz hale getirmeyi planlıyor. Sezon genişletmesini satın almış olsanız da olmasanız da, yakında genişletmenin daha popüler özelliklerinden birinden tam olarak yararlanabileceksiniz.

The Sims 4 DLCleri Humble Bundleda Satışta

Asıl özelliğe aşina olmayanlar için açıklayacak olursak bu eklentinin ana amacı oyuncuya bireysel oyun içi etkinlikler için daha fazla zaman duygusu sağlamak. Örneğin, oyuncu takvimin kendisi aracılığıyla mevsimleri, hava durumunu, tatilleri ve diğer Sim’lerin bireysel programlarını takip edebilir ve bu da genellikle oyuncuya dünya içinde daha iyi bir zaman ve yer duygusu verir.

Ancak EA kısa süre önce, gerçek Seasons genişlemesinin kendisine sahip değilseniz, takvim özelliğinin bu yeni ücretsiz sürümünde “mevsimler” sekmesini içermeyeceğini açıkladı. Ek olarak ücretsiz takvim sürümü, takvimin iki yerleşik özelliğini iptal ederek hava durumunu ve tatilleri takip etmenize olanak sağlamayacak ancak yine de oyun içi Sim’leriniz için bireysel programlar ve etkinlikler planlayabileceksiniz.

Sims 4 Sims Sessions

Takvim özelliği tüm Sims 4 oyuncuları için ücretsiz hale gelene kadar beklemek çok uzun sürmeyecek. EA, özelliğin gelecek olan Cottage Living genişlemesinin 22 Temmuz’da başlamasından önce bir noktada uygulanacağını açıkladı. Yeni genişlemenin piyasaya sürülmesine sadece birkaç gün kaldığı düşünüldüğünde, takvimin ücretsiz olarak yayınlanması an meselesi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol