Shenmue 3 Ertelendi!

Yeni Metro oyununun ardından şimdi de Shenmue 3’e erteleme haberi geldi.

Metro Exodus’a gelen erteleme haberinin ardından bir oyun daha aynı akıbeti paylaştı. Deep Silver bugün yaptığı duyuruyla Shenmue 3’ün şimdi 2019 yılında çıkış yapacağını paylaştı. Dağıtımcı firmaya göre geliştirici ekibin oyunu tamamen hazır hale getirmek için biraz daha süreye ihtiyacı var.

Deep Silver oyunun resmi internet sitesi üzerinden şu açıklamayı yaptı;

‘Shenmue 3’ün çıkış takvimi 2019 yılına ertelendi. Oyunun kalitesinin yeterli düzeye ulaşması, hatta daha iyi olması için biraz daha üzerinde çalışmaya ihtiyaç var. Shenmue 3 en yüksek standartlarda ve olası en uygun zaman aralığında satışa sunulacak.’

Uzun yıllar sonra serinin geri dönüş oyunu olan Shenmue 3 oldukça merak uyandıran bir oyun. Unreal Engine 4 ile tasarlanan yapım Yu Suzuki’nin bağımsız stüdyosu olan Ys Net’te tasarlandı. Tokyo menşeli stüdyoda orijinal Shenmue ekibinde yer alan yapımcılar da bulunuyor.

Shenmue 3 neredeyse üç senedir geliştiriliyor ve resmi olarak da Sony’nin E3 2015 basın konferansında duyurulmuştu. PlayStation 4’e çıkış yapacak olan oyunu bekleyen çok sayıda hayranı da var. Bakalım seneye beklentileri karşılayabilecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>