Sheltered 18 Aralık’ta Switch’e Gelecek!

Sheltered iki yıl aradan sonra Nintendo Switch platformuna çıkıyor.

2016’da konsol, mobil ve bilgisayar platformu için yayınlanan Sheltered günümüzde az bir kitleye hitap etse de oynanmaya devam ediyor.

İki yıl gibi büyük bir aradan sonra Nintendo Switch platformuna gelme kararı alan yapım ne kadar satacak daha şimdiden merak konusu oldu. Unicube ve Team 17 Digital Ltd işbirliği ile geliştirilen yapım Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına 24.00 TL olarak satılmaya devam ediyor. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan yapım bünyesinde 8 farklı dil desteğine yer vermişti. Tahminlere göre oyun yine 8 dil desteği ile Switch platformuna gelecek.

Küresel bir kıyamet sonrasını konu alan yapımda oyuncular hayatta kalabilmek için çaba sarf ediyor ve kendilerine verilen görevleri başarmaya çalışıyorlar. Orta dereceli içeriklere ve grafiklere sahip olan oyunda aile üyelerini korumaya çalışacak ve karşımıza çıkan birbirinden farklı tehlikeleri atlatmaya çalışacağız. Oyun içerisinde bazen vahşi hayvanlarla bazen de yerlilerle savaşacak onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.  Oyuncular evcil hayvan olarak kedi, köpek, balık, yılan yada at arasından seçim yapabilecekler. Aile bireylerimizin cinsiyetlerini ve isimlerini de dilediğimiz gibi ayarlayabileceğiz.

Oyunun Xbox One ve PlayStation 4 platformuna gelen tüm güncellemeleri Nintendo Switch sürümü içerisinde de yer alacak. Ayrıca yapımda Surrounded ve Stasis oyun modları da yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol