Shadow Warrior: Special Edition Fragmanı!

Shadow Warrior: Special Edition Humble Bundle tarafından ücretsiz olarak dağıtılıyor. Shadow Warrior: Special Edition'a ücretsiz olarak sahip olma için 36 saatiniz bulunuyor.

Aksiyon oyunları arasında kendine yer bulan Shadow Warrior: Special Edition oldukça gerçekçi ve grafikleri bakımından kalitelidir.

Üç boyutlu grafiklere sahip olan Shadow Warrior: Special Edition oyun içi kurgusu ile oyun severlerin gönlünde taht kurmuş durumda. Oyun içi geniş bir haritaya sahip olan Shadow Warrior: Special Edition aksiyon dolu anları ile oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Gelen güncellemeler ile bug sorununu ve klasik hataları yok eden geliştiriciler Shadow Warrior: Special Edition’ı yeniden optimize ettiklerini ve büyük titizlikle çalıştıklarını söylediler.

Oyun içerisinde çeşitli silahların bulunması ve birbirinden farklı onlarca spor arabanın olması oyun severler tarafından memnuniyetle karşılandı. Özgürlük tarzında bir oyun olan Shadow Warrior: Special Edition aksiyon anlarında ki efektler ile sürükleyici bir yapıya sahip. Aşağıda yer alan fragman ile oyun hakkında bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol