Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Shadow Warrior 3’ün Yeni Nesil Sürümü Duyuruldu

Flying Wild Hog ve Devolver Digital, Shadow Warrior 3: Definitive Edition'ı duyurdu. Dinamik FPP aksiyon oyununun genişletilmiş sürümü bu ayın sonlarında elimize geçecek.

Flying Wild Hog ve Devolver Digital, geçen yıl çıkan aksiyon oyununun geliştirilmiş bir versiyonu olan Shadow Warrior 3: Definitive Edition‘ı duyurdu. Sürüm, 16 Şubat’ta PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X için çıkış yapacak.

Geliştiricilerin duyurusuna göre Shadow Warrior 3: Definitive Edition pek çok yeni içerik sunacak. Bunların en önemlisi, standart sürümün hikaye bölümünde bulunmayan ek yerleri içerecek olan arenalarda düşman dalgalarına karşı ölümüne savaşan Hayatta Kalma modu olacak. Ayrıca, oyunun grafikleri yeni nesle uygun olarak yenilecek.

Güncelleme, Shadow Warrior 3 Sahiplerine Ücretsiz

Shadow Warrior 3'ün Yeni Nesil Sürümü Duyuruldu

Bunun da ötesinde, üç yeni silah dış görünümünün yanı sıra, önceki güncellemelerde daha önce tanıtılan “New Game Plus” ve oyunun en zor modu olacak olan “hardcore” zorluk seviyesi ile sunulan ilgi çekici yeni özellikler olacak. Halihazırda Shadow Warrior 3’e sahip olanlar için tüm yeni özellikler ücretsiz olarak sunulacak. Elbette, duyuruyu kutlamak için aşağıda yer alan aksiyon dolu bir fragman da yayınlandı.

Shadow Warrior 3 ilk olarak 1 Mart 2022’de piyasaya sürüldü. Oyunda bir kez daha eski bir ejderhayı yanlışlıkla serbest bırakarak dünyaya büyük bir tehdit oluşturan konuşkan paralı asker Lo Wang rolünü oynuyoruz. Amacımız canavarı durdurmak. Oyun, esas olarak düşman ordularına karşı dinamik savaşlara dayanan hızlı bir aksiyon oyunu. Son olarak, oyunun PC sürümünün Metacritic‘teki ortalama puanı yüzde 71 olarak belirlendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.