Shadow Fight Arena Başlangıç Rehberi

Shadow Fight Arena isimli oyunda işinize yarayacak bir çok taktik ve bilgi öğreneceksiniz.

Shadow Fight Arena isimli oyunumuz hem Android hem de iOS telefonlarda oynanabilen bir oyundur. Oyunumuz hikayeden ziyade direkt olarak savaşa odaklanmış bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Yani oyunumuz PvP odaklı bir mobil dövüş oyunu. Bu oyunda Shadow Fight 1 2 ve 3’te bulunan karakterler bulunuyor. Bu karakterlerden birini seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Bir takımda 3 adet dövüşçü bulunuyor. Burada tabi ki bazı taktikler yapmak gerekiyor yalan yok.

Shadow Fight Arena Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise oyunda işinize yarayacak ve sizi başarıya götürecek bir çok taktik öğreneceksiniz. Bu ipuçları sayesinde oyunda zafere ulaşmak için önünüzde bir engel kalmayacak. Hazırsanız konumuza geçelim ve ne gibi bilgiler var hep beraber görelim.

Shadow Fight Arena baslangic rehberi 2

Shadow Fight Arena Başlangıç Rehberi

Oyunda bir takımınız bulunuyor ve bu takımda 3 adet dövüşçü bulunuyor. Oyunda bulunan karakterlerin farklı yetenekleri ve özellikleri bulunmaktadır. Bu karakterleri yükseltebilir ve onları güçlendirebilirsiniz. Bazı karakterler birbirlerine karşı daha güçlüdür. Bunları zaten oynadıkça öğreneceksiniz. Bu yüzden sizlere tavsiyem dengeli bir takım oluşturmanızdır. Bu sayede işi garantiye almış olursunuz.

Blok

Oyunda zamanlama çok ama çok önemlidir. Zamanlamayı iyi bilen ve iyi yöneten oyunu genelde kazanıyor. Mesela rakibin ne zaman saldırı yapacağını bilmeli ve ona göre bloklamalısınız. Bunu zaten oyun içinde direkt olarak keşfedeceksiniz. Bunu gerçekten çok ama çok iyi kullanmaya çalışın. Oyunda sizi zafere götürecek ve hasar almamanızı sağlayacak şeylerden biridir. Şimdi diğerlerine bakalım. Ayrıca bir de oyunda yuvarlanma bulunuyor. Bu sayede bazı saldırılardan kaçabilir ve rakibe doğru atak yapabilirsiniz.

Savaş

Oyunda yapabileceğiniz bir çok atak bulunuyor. Düz atak, özel yetenek atağı, ağır atak, hızlı atak ve benzeri gibi. Birde rakibi alıp fırlatma olayı bulunuyor. Bunu çoğu oyuncu nedense bilmiyor ya da kullanmıyor. Bunu sık sık kullanın ki karşı taraf kimin patron olduğunu bilsin değil mi? Hareket etme butonuna basın ve birde onuna birlikte düz vuruş butonuna basın. Bu sayede rakibi alıp fırlatabilirsiniz. İlk zamanlar yapamayabilirsiniz ama kısa sürede çözersiniz.

Bir diğer önemli şey ise rakipten gelen özel yetenek ataklarını engellemektir. Burada zıplayabilir, yuvarlanabilir ve geri çekilebilirsiniz. Rakibin bir tane özel saldırısı boşa gitsin, bunu hemen lehinize çevirmeye çalışın ve işi bitirin.

Gölge Enerjisi

Oyunda bir de gölge enerjisi bulunuyor. Bu enerji tam dolduğunda gölge formuna geçebilir ve rakiplere cehennemi yaşatabilirsiniz. Ama tabi şunu da bilin, bazı karakterler gölge formunu bozabiliyor. Bu yüzden rakipte hangi karakterler var iyi bilmek gerekiyor.

Shadow Fight Arena ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol