Seven Knights Başlangıç Rehberi

Seven Knights isimli mobil oyunda işinize yarayacak temel bilgileri ve taktikleri öğreneceksiniz.

Seven Knights isimli oyunumuz Netmarble’ın popüler mobil oyunlarından biridir. Bu oyunda ki amacımız çeşitli karakterleri toplamak ve güçlü bir ekip kurmak. Bu karakterler ile de düşmanlara karşı savaşmak. Tabi ki oyun gerçek oyunculara dayalı bir kapışma sistemine sahip. Peki bu mobil oyunda başarılı olmak için neler yapmalıyız? Neleri bilmeliyiz ve neleri uygulamalıyız. Merak etmeyin hepsini öğreneceksiniz.

Seven Knights başlangıç rehberi isimli bu yazımızda sizlere oyun ile ilgili temel bilgileri vereceğiz ve bazı önemli taktiklerden bahsedeceğiz. Bu sayede oyunu daha keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz. Hazırsanız rehberimize geçelim ve ne gibi bilgiler, taktikler var hep birlikte görelim.

seven knights baslangic rehberi 2

Seven Knights Başlangıç Rehberi

Bu oyunda ilk bilmeniz gereken şey takımınızı 6 yıldızlı karakterlerden oluşturmaktır. Tabi ki bu başlarda biraz zor olacak fakat elinizde ki kartları geliştirerek bunlara sahip olabiliyorsunuz. Peki nasıl bir yol izleyeceğiz. Şimdi diyelim ki oyunu bir süre oynadınız ve değişik yıldız derecelerinde bir çok kartınız oldu. Eğer elinizde 1 ve 2 yıldızlı karakterler varsa bunları yüksek yıldızlı karakterlere yem yapın. Yani elinizde 3-4-5-6 yıldızlı kartlar varsa bunları geliştirmek için 1 ve 2 yıldızlı karakterleri kullanın. 3 yıldız ve üstü karakterleri de birleştirmeye çalışın. Bu yolu izlemelisiniz.

  • 1 yıldızlı karakterleri 3-4 ve 5 yıldızlı karakterleri güçlendirmek için kullanın.
  • 2 yıldızlı karakterleri 6 yıldızlı karakterleri güçlendirmek için kullanın.
  • 3 yıldızlı karakterleri 4 yıldızlı karakter yapmak için birleştirin.
  • 4 yıldızlı karakterleri 5 yıldızlı karakter yapmak için birleştirin.
  • 5 yıldızlı karakterleri de 6 yıldızlı karakterler yapmak için birleştirin.

Oyunda bulunan her karaktere seviye atlatmaya çalışın. Hatta 1 ve 2 yıldızlı karakterleri de 30 yapmaya çalışın. Çünkü bir karakteri 30 seviye yaptığınızda 5 Ruby alırsınız. Bu da oyunda ki değerli bir para birimidir. Bu taktik oldukça işe yaramaktadır. Oyunun ileri seviyeleri için güzel bir yatırım olacaktır.

Peki takımda nasıl bir düzen yapmalıyım. Bu oyunda en etkili düzen şekli dengeli düzen şeklidir. Yani hem saldırı hem de defans özelliği olsun. Yani komple saldırı ya da komple defans olmasın.

Ruby (Yakut)

Oyunda yakut isimli para birimi bulunuyor ve oldukça değerli. Bunlar ile oyun içinde hemen hemen her şeyi yapabiliyorsunuz. Konu başlarında da belirttiğimiz gibi bir karakteri 30 seviye yaparsanız 5 yakut alıyorsunuz. Birde yakut elde etmek için AoE özellikli karakterleri kullanmanız gerekiyor. Bunlar Velika, Jave, Eileen/Dellons/Spike/Kris , Ruri ve Yuri’dir. Bunlar yakut farmlamak için birebirdir. Bu karakterlerde AoE özelliği bulunmaktadır.

Kuşatma

Oyunda bir de kuşatma var tabi ki. Peki neyi kuşatıyoruz? Çok basit, kale kuşatıyoruz. Peki bunu yaparken nasıl bir yol izlemeliyiz. Bunun için takımın en arkasında güçlü bir hasar verici karakter olmalıdır. 1 ya da 2 adet AoE özellikli bir karakter. Karşı takımda ki karakterlerin güçlerini engelleyici karakter. 1 adet can basan karakter. Bu düzen ile güzel başarılar elde edebilirsiniz. En önlerde de tabi ki canı yüksek ve dayanıklı olan karakterleri tutmalısınız.

Zindanlar

Oyunda günlük olarak girebileceğiniz zindanlar bulunmaktadır. Her gün bu zindanların türü de değişmektedir. Örneğin Pazartesi günü defans özellikli, Salı günü destek özellikli, Çarşamba günü büyü özellikli, Perşembe günü karışık özellikli, Cuma günü ateş özellikli, Cumartesi günü altın özellikli ve Pazar günü de rastgele bir şey özellikli olmaktadır. Bu günlere göre bir plan yapabilirsiniz.

Hazır günlük zindanlar demişken bu başlık altına günlük görevleri de ekleyelim. Oyunda çeşitli günlük görevlerde meydana gelmektedir. Bunları yaparak bol miktarda altın ya da yakut kazanabiliyorsunuz. Bunları aksatmamaya çalışın.

Google Play : Seven Knights

App Store : Seven Knights

Seven Knights rehberinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Oyun ile ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol