Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Senua’s Saga: Hellblade 2’den Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Çıkışına günler kala Senua's Saga: Hellblade 2 için yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Oyun NVIDIA DLSS 3 ve AMD FSR 3.0'ı destekleyecek.

Ninja Theory ekibi tarafından geliştirilen ve Xbox tarafından yayınlanacak olan devam oyunu Senua’s Saga: Hellblade 2 için yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere oyun 21 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek ve çıkışına günler kaldı diyebiliriz. Ancak şu anda bazı yeni ekran görüntülerinin bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz.

Senua’s Saga: Hellblade 2, Viking İzlanda’sının efsanesini konu alıyor ve oyun içerisinde sinematik bir deneyim elde etmek için gün sayıyoruz. Dikkat çekici ortamları, atmosferi ve karakter detayları ile bizlere sunulmak istenen bu yapım, Senua adlı karakteri temel alıyor. İlk oyunun ardından bizlere sunulmak istenen devam oyununda gerçekçi yüz ifadeleri, mimikler ve daha fazlası yer alıyor.

Hellblade 2 Çok Beklenen Bir Yapım

Oyuncular, dünyayı psikoz yaşayan bir Kelt savaşçısı olarak Senua’nın gözleri ve kulaklarından deneyimleyebiliyor. Üstelik yapım, ilk oyundakine benzer şekilde acımasız ve içgüdüsel bir dövüş sistemine sahip diyebiliriz. Şu ana kadar gördüğümüz kadarıyla Hellblade 2, temel oyunla aynı oynanış mekaniğini koruyor. Yani eğer ilk oyunu sevdiyseniz büyük ihtimalle devam oyununu da sevebilirsiniz.

Unreal Engine 5 oyun motoru ile desteklenen bu yapım, hem Nanite hem de Lumen teknolojilerinden tam olarak faydalanıyor. Dolayısıyla oyun motorundan en iyi şekilde yararlanmayı hedefleyen bir yapım diyebiliriz. Burada performansı bir hayli zorlayacak projenin olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda çıkışı ile beraber NVIDIA DLSS 3 ve AMD FSR 3.0 teknolojileri desteklenecek. Böylece oyundan daha fazla verim alabileceksiniz. Bu tarz destekler yüksek kare hızlarına ulaşmanızı sağlıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.