Sega’nın Steam İndirimlerinde Neler Var?

Steam'de yer alan Sega'nın indirimlerinde alınması gereken oyunları listeledik.

Tüm dünyanın yakından tanıdığı Sega şu sıralar birbirinden kaliteli oyunlarını piyasaya sunmaya devam ederken, Steam’de bilgisayar oyuncuları için çeşitli oyunlar da indirimli olarak satılmaya başlandı.

Steam’in bu haftaki indirim konuğu Sega oldu. 14 – 21 Mart tarihleri arasında birbirinden kaliteli Sega oyunlarını oldukça cazip indirimler ile uygun fiyata satın alabileceğiz. Oyuncular bu indirimler kapsamında deneme fırsatı bulamadıkları oyunları değerlendirebilecekler.

1 – Total War: WARHAMMER II

2017 yılının Eylül ayından bu yana oynanan Total War: WARHAMMER II, bizleri stratejik savaşlara götürerek aksiyon dolu anlar yaşamamızı sağlıyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı modlara sahip olan oyunda Türkçe dahil olmak üzere 13 farklı dil desteği de sunuluyor. Gerçek zamanlı taktik savaşlarına dahil olacağımız oyunda bizleri oldukça zengin bir içerik karşılamıştı. Steam indirimleri kapsamında 21 Mart’a kadar yüzde 66 indirime giren yapım, 149.00 TL yerine 50.66 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Oyuncular Total War: WARHAMMER II ile fantastik savaşlara katılacak ve aksiyon dolu anlar yaşayacaklar.

2 – Football Manager 2019

Günümüzün en gerçekçi futbol menajerlik oyunu olan Football Manager 2019 her yıl olduğu gibi bu yıl da oyuncuları tatmin etmeyi başardı. Yıllardır mobil ve bilgisayar platformda oynanan yapım, 2019 sürümü ile gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Sports Interactive tarafından geliştirilen oyun, 2 Kasım 2018’de Sega tarafından oyuncuların beğenisine sunuldu. Önce 119.00 TL olarak satılan yapım, daha sonra dolar kurunu baz alarak 179.00 TL’ye satılmaya başlandı.

Oyun 21 Mart’a kadar yüzde 33 indirime girerek 119.93 TL olarak satışlarına devam ediyor.

3 – Endless Legend

Sıra tabanlı strateji oyunları arasında yer alan Endless Legend, 2014 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak birbirinden farklı modlara sahip. 7 farklı dil desteğine sahip olan oyun Türkçe diline sahip olmazken ülkemiz oyuncuları tarafından da ilgiyle oynanıyor. Kaliteli grafik açıları ve zengin içeriği ile her kesimden oyuncuya hitap eden yapım, olumlu değerlendiriliyor.

Yapım 21 Mart’a kadar yüzde 75 indirimle 49.00 TL yerine 12.25 TL olarak bilgisayar oyuncularına sunuluyor.

4 – Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA

Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA dev ölçekte gerçek zamanlı olarak savaşlar yapabilme fırsatı sunuyor.

Sıra tabanlı strateji oyunu olarak 3 Mayıs 2018’de oyunculara sunulan Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanıyor. Gerçekçi yapısı ile karşımıza çıkan yapım, Steam’de bilgisayar oyuncularını tam olarak tatmin edemese de hala geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ediyor. Yapım Türkçe dahil olmak üzere 13 farklı dil desteği ile oynanmaya devam ediyor.

Oyun şu sıralar yüzde 50 indirimle 100.00 TL yerine 50.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol