Scum Güncellendi!

Scum düzeltme ekleri aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

29 Ağustos’ta sadece bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Scum dün yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile oyunda çeşitli düzeltmeler yapıldı.

blank

Hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan Scum erken erişim oyunu olarak Steam üzerinden oynanıyor. Oyuncular tarafından karışık olarak nitelendirilen yapım açık dünyası ile oyuncuları zombilerle karşı karşıya getiriyor. Geçtiğimiz günlerde de Nazi simgeleri ile gündeme gelen başarılı yapım son aldığı kararla birlikte de Nazi simgelerini oyundan kaldırma kararı aldı. Tek oyunculu ve çevrimiçi olarak oynanabilen yapım 32.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Dün yeni güncelleme alan Scum, oyun içerisindeki birçok hatayı ortadan kaldırmaya niyetli görünüyor. Ultra geniş ekranlar ile tam uyumlu oynanabilecek olan yapım güncelleme ile ölçeklendirme özelliği kazandı. Karakter yaratma ekranında sesin az çıkması da düzeltilen notlar arasında yer aldı. Sohbet ekranındaki kaydırma çubuğu da daha hassas bir hale getirildi. Oyundaki sunucu gecikmesi henüz düzeltilmiş değil. Ancak geliştirici ekip bu alandaki çalışmalarını devam ettirdiğini belirtti. Sohbet ekranı, silah özellikleri de güncelleme ile çözüme kavuşturuldu.

Tüm yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol