Scream Go Hero Başlangıç Rehberi

Scream Go Hero isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

Scream Go Hero isimli oyunumuz iOS cihazlarda oynanabilen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun değişik özelliği bu oyunda çığlık atarak oynuyorsunuz. Evet yanlış duymadınız. Oldukça farklı değil mi? Üstlenilecek toplam 12 seviyenin yanı sıra son derece zor bir sonsuz mod var. Tahmin edebileceğiniz gibi, her seviye bir öncekinden daha zor. Şimdi, tüm Scream Hero yararlı ipuçlarının sizi doğru yola sokacağını düşünüyorum.

Scream Go Hero Başlangıç Rehberi isimli konumuzda oyun ile ilgili temel bilgileri öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda ne yapmanız gerektiğini bilerek ilerleyeceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim ve neler varmış görelim.

Scream Go Hero baslangic rehberi 2

Scream Go Hero Başlangıç Rehberi

Biraz kendinden geçeceğinizi yani sinirleneceğinizi şimdiden söylemek isterim. Ancak gerçek şu ki, kısa, kontrollü boop’lar, boop’lar ya da yapmak istediğiniz her türlü gürültü, genellikle gidilecek yoldur. Mikrofona yakından bağırmak neredeyse her zaman hayal kırıklığı yaratan sonuçlar doğuracağından, telefonunuzla aranızda yeterli mesafeyi korumak iyi bir fikirdir. Ayrıca seviyelerde zaman sınırı yoktur, bu yüzden ihtiyacınız olduğu kadar sürebilir ve yapmalısınız. Bir kez bir oluğa sahip olduğunuzda, kendini beğenmişliğe düşmeye karşı dikkatli olmanız gerekir. Kimse kötü bir gösterişten hoşlanmaz ve Scream Go Hero böyle bir aptallığı ödüllendirmez.

Ekranın sol alt kısmında bulunan hassasiyet çubuğuyla oynamak akıllıca olacaktır. Varsayılan ayarın size ve oynadığınız ortama uygun olup olmadığını hemen anlayacaksınız. Standart hassasiyette, bazı zıplamalar kulakları sağır eden bir çığlık gerektirir. Bu nedenle bunu sizin ayarlamanız lazım. Scream Go Hero’yu dışarıda veya toplu taşıma araçlarında oynamanız tavsiye edilmez, ancak ihtiyaç duyuyorsanız, dikkatinizi fazla çekmemek için çıtayı yükseltmeniz akıllıca olur. Bununla birlikte, koşunuzu potansiyel olarak mahvedebilecek can sıkıcı arka plan seslerine dikkat etmeniz gerekir.

Evet, bunu duymak istemediğinizi biliyorum, ancak ödemeye istekli değilseniz, aynı atlamaları tekrar tekrar oynamak zorunda kalmadan seviyeleri geçmenin en iyi yolu reklamları izlemektir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol