Satisfactory Ne Zaman Steam’e Gelecek?

Satisfactory 20 Mart'ta Steam'e gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz hafta üçüncü büyük güncellemesini paylaşan Satisfactory günümüzde Epic Store üzerinden oyunculara sunulmaya devam edilirken güncelleme 3 ile birlikte oyunun yakında Steam’e de geleceği belli olmuştu. Peki oyun Steam’e ne zaman gelecek? İşte detaylar.

Epic Store üzerinde yarım milyondan fazla kopya satmayı başaran Satisfactory 19 Mart 2019’da bilgisayar platformu için lansmana çıkmıştı. Günümüzde yüzde 10 indirimli olarak Epic Store üzerinde 99.00 TL yerine 89.10 TL olarak satışlarına devam eden oyun 27 Şubat’a kadar bu fiyat etiketine sahip olacak. Geçtiğimiz hafta üçüncü güncellemesini oyuncularına sunan yapım aynı zamanda yakın bir tarihte Steam’de de lansmana çıkacağını oyuncular ile paylaşmış, yapılan duyuru da net çıkış tarihi belirtilmemişti. Oyunun Steam’e geleceği tarih belli oldu.

Yabancı kaynaklardan edindiğimiz yeni gelişmelere göre Satisfactory bir yıl boyunca Epic Store’a özel olacağı için yapım 20 Mart 2020’de Steam üzerinde lansmana çıkacakmış. 20 Mart’tan itibaren bilgisayar oyuncuları Satisfactory’i Steam üzerinden de satın alabilecek ve oynayabileceklermiş.

Keşif ve mücadeleyi iç içe oyunculara sunan yapım Epic Store’daki başarısı ile beklentileri karşılamış ve yarım milyondan fazla kopya satmıştı. Oyunun Steam’e gelmesi ile birlikte oyuncu sayısında ciddi bir artışın olması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol