Satisfactory İlk Güncellemesini Aldı!

Satisfactory 2.5 GB dosya boyutuna sahip bir güncelleme aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformuna özel olarak geliştirilen Satisfactory 20 Mart’tan bu yana erken erişim oyunu olarak oynanıyor. Atmosferik yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran yapım satış rakamları ile bekleneni de verdi.

blank

Epic Store üzerinde bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Satisfactory keşif oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Açık dünya fabrika inşa etme oyunu olarak adından söz ettiren yapımda yabancı bir gezegende yabancı yaşam formlarına karşı savaşıyor ve yeni teknolojiler keşfetmeye çalışıyoruz. Şuana kadar oldukça başarılı satışlar gerçekleştiren yapım ilk güncellemesini de oyuncular ile paylaştı.

Oyuna dün gelen güncelleme ile yeni görevler ve yeni içerikler oyunculara sunuldu. Oyunun ilk güncellemesi ile oyunculara en yeni lastik teknolojisine sahip olan bir keşif aracı eklendi. Keşif aracı tasarımı ile beğenileri kazanacak. Oyuncular yeni güncelleme sayesinde çevrelerinde yer alan tüm nesneler hakkında anında bilgi alabilecekler. Nobelisk adı verilen yeni bir patlayıcıyı da oyuna getiren güncelleme çeşitli hataları da ortadan kaldırıyor.

Oyun içerisindeki yaşam kalitesini de iyileştiren güncelleme bazı ufak değişiklikler ile oyunculara daha iyi bir oynanış atmosferi sunuyor.

Oyuna gelen ilk güncellemenin dosya boyutu 2.5 GB olarak duyuruldu.

1 Yorum

  1. blank

    Diğer güncelleme ne zaman gelir? Takıldık kaldık oyunda.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol