Samsung Quick Share Özelliği Ortaya Çıktı

Samsung Quick Share özelliğini test etmeye başladı.

Samsung’un akıllı telefonlarında kullanmayı planladığı hızlı dosya paylaşım servisi Quick Share ortaya çıktı. 

XDA Developers’ın ortaya çıkarttığı ekran görüntülerine göre Samsung, Apple’ın AirDrop servisinin alternatifi üzerinde çoktan çalışmaya başlamış. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda bulunmayan bu özellik sayesinde kullanıcılar çok daha hızlı bir şekilde dosya transferi yapabiliyor. 

Başta Google olmak üzere, Oppo – Xiaomi – Vivo ortaklığının da geliştirdiği servislere ek olarak Samsung’un da kendi servisini geliştirdiği ortaya çıktı. Ortaya çıkan ekran görüntülerinde Samsung’un AirDrop alternatifinin isminin Quick Share olduğu görülüyor. Quick Share ile birlikte belge, fotoğraf ve video paylaşımını kolaylaşacak olsa da gelen bilgilere göre servis şimdilik 1GB’a kadar dosya boyutuna sahip dosyaların gönderilmesini sağlayacak. Yani Quick Share ile birlikte sadece 1GB’a kadar dosyalar hızlı olarak gönderilecek.

Samsung Quick Share Özelliğinin Limitleri Olabilir

Samsung Quick Share özelliğinin ayrıca 1 GB’a kadar olan dosyaları geçici olarak Samsung Cloud’a yükleyeceğide gelen bilgiler arasında. Ortaya çıkan raporda bu özelliğin Samsung Smart Things cihazlarına da aktarılabileceği yer alıyor. Samsung özelliğin ne zaman geleceği konusunda herhangi bir açıklama yapmamış olsa da Samsung Quick Share özelliğinin 11 Şubat tarihinde düzenlenecek olan Unpacked 2020 etkinliğinde duyurulması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol