Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy S21 FE Canlı Canlı Göründü

Samsung'un fanları için çıkarılacak olan akıllı telefonu Galaxy S21 FE canlı canlı görüntülendi.

Reddit’te u/UnknownWon kullanıcı adlı bir kişi, Samsung Galaxy S21 FE‘nin öne çıkan özelliklerinden bazılarını gösteren bir kutu açılış videosu yayınladı. Video, cihazın çıkış tarihi yaklaştıkça Galaxy S21 FE hakkında daha fazla ayrıntı da içeriyor. Galaxy S21 FE’nin ince kutusu, videoya göre şarj cihazı bulunmayacak.

Yeni yılın ilk iki haftasında sızıntılar döndüğünden, lansman için ocak ayındaki kesin tarih konusunda henüz bir onay yok. Özellikle, CES 2022 etkinliği aslında cihazın tanıtımı için mükemmel bir etkinlik olabilir.

Samsung Galaxy S21 FE Ocak’ta Tanıtılacak

Samsung Galaxy S21 FE

Reddit kullanıcısı daha önce 4.500 mAh pil, hızlı şarj desteği ve hızlı kablosuz şarj dahil olmak üzere S21 FE’nin bazı özellik ayrıntılarını vermişti. Ayrıca sızıntı uzmanı Galaxy S21 FE’nin Poco X3’e kıyasla yeşil bir renk tonuna sahip olduğunu öne sürüyor. Telefon 6GB RAM ile gelirken S21 FE’nin ekran içi parmak izi tarayıcısı optikti. Kutu açma videosundaki model, Snapdragon 888 mobil işlemci tarafından desteklenen bir çift SIM versiyonuydu.

Samsung Galaxy S21 FE, seri numarasından farklı bir yılda piyasaya çıkacak. 700 dolara kadar fiyatlandırılabilir ve bazı premium ve şık özellikler sunabilir. Ancak, gecikmeli lansmanı nedeniyle Galaxy S21 FE, Galaxy S22 serisi çıkmadan gelmesi kuvvetle muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.